Alte știri din fotbal
Andrei Borza a dat BAC-ul și a plecat în cantonament: „Am văzut comentarii foarte urâte, că am rămas repetent. Vreau să clarific”
0
Rezultatele obținute de FC Argeș și nou-promovatele Corvinul și FC Voluntari în amicalele de astăzi
0
Daniel Pancu i-a luat banderola lui Alex Dobre și a explicat decizia: „Păi, ce facem aici? Suntem la grădiniţă?”
0
Panică la FCSB » Transferul de 1 milion €, în impas! Gigi Becali: „Ne-a pus strâmbe”
12
Știri din fotbal internațional
A atins sau nu mingea la golul anulat Croației?! Matanovic dă cărțile pe față: „Sincer...”
0
Nervi la austrieci! David Alaba s-a luat de un coechipier: „Tot ce am avut în minte”
0
Elveția - Algeria 2-0 » Elvețienii și-au „anihilat” fostul antrenor: calificare fără emoții în optimile Campionatului Mondial
0
Cristiano Ronaldo vorbește despre retragere: „Calm”
0
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Rusia a pierdut 1% din populația sa în războiul purtat împotriva Ucrainei. ...
Libertatea
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
Unde in declaratia lui Contra este formula ultimativa „Rezolvați, altfel PLEC!”? ZIce ca are contractul facut de asa natura, dar unde e imperativul "REZOLVATI!"? Faceti materiale din nimic, dar faptul ca suspendarea lui Isma Lopez, eliminat pe nedrept, ramane in timp ce jucatorul altei echipe este "gratiat". Dezavantajarea este vadita, si pe teren si in comisii si in presa.
Ale X vine sa joace din dragoste pentru Dinamo si nenorocitii astia de romani vor bani.Afara cu ei domnul Cortacero ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca as fi la Dinamo nu as plati nimic! Ca sa scap de Contra!!!
Nelimitat pe hârtie...
Pai cum domnilor jurnaliști gsp, sport.ro, digiport.. pana acum scriați ca las dinamos nu are restante decât de 2 luni pe când realitatea este ca acești băieți nu și-au încasat salariile din aprilie. Transferuri răsunătoare, salarii de 30000-40000 de euro pe luna, jucători transferați zilnic dar doar de la echipe de top din Europa gen Barcelona, Manchester, Real...doar pe hârtie dar, ați întrat și complăcut în acest joc murdar și fals făcut de cei de la clubul pentru care s-a schimbat de urgenta un întreg sistem competițional doar ca să fie salvat de la retrogradare. Intoxicații, dezinformări și tactici tipic securiști e pe care voi, presa sportiva din România le-ați prezentat cititorilor și telespectatorilor drept realitate....
s-a rupt lantul de iubire :) Si asta ce figuri are pe el. zici ca-i Pep sau Mou, zornaie UCL-urile in vitrina lui
- Domnule Cortazero, ce buget pentru transferuri aveti la Dinamo? - Nelimitat! Hahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vă rog frumos să mai promovați acest Dinamo Caritas.
pai citeste si tu ce a spus. asta a spus ca daca nu rezolva cu salariile el are in contract stipulat ca poate sa plece. adica wtf? nu-i ca si cum l-ai plange pe contra daca ar pleca.
care 15-20 de mii. poate 30-35 de mii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.