bitchstewie
bitchstewie  •  16 Noiembrie 2014, 06:35
Postat de agamitza pe 06 Noiembrie 2014, 14:00

Am o singura intrebare: cine e Florin Bratu?

un p@p@gal care "mitraliaza" dupa un gol dat din penalty iar cand trebuia sa-i "mitralieze" pe danezi a dat cu stangul in dreptul de vreo doua ori singur cu portarul la acel 2-2 de pomina ....un kakat supraevaluat =))

fcstarbucharest
fcstarbucharest  •  07 Noiembrie 2014, 23:10
Postat de scorylo pe 07 Noiembrie 2014, 02:58

E un individ care a facut ceva mai multe lucruri in viata decat tine spre exemplu...

Bine spus individ, ca fotbalist.....

scorylo
scorylo  •  07 Noiembrie 2014, 02:58

conasu_boeru
conasu_boeru  •  06 Noiembrie 2014, 21:17
Postat de fffff pe 06 Noiembrie 2014, 17:15

E paralel cu antrenoratul..pai Prepelita pai Varela pai Alauski pai Sukala pai Samartean astia fac cat toate loturile lui Dinamo din '90 pana acuma este un i diot Bratul habar nu are ca o echipa de fotbal are si portar si mijlocas si aparare..e normal sa stea in rusescu si keseru ca ei sunt atacantii

Prepelita ???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hai ma ce dracu !

conasu_boeru  •  06 Noiembrie 2014, 21:15
Postat de fffff pe 06 Noiembrie 2014, 17:13

Pe vremea cand Dinamo primea minim 1 penalty pe meci...

Pentru ca juca super ofensiv si nu putea fi oprita decat prin fault ! Voi nu ati avut niciodata atacantii pe care i-a avut Dinamo in istorie , ati avut niste impiedicati gen Piturca ! Dar perioada cand jumatate din lotul de arbitri , erau pe statul de plata al Stelei il stii ?

pystaru
pystaru  •  06 Noiembrie 2014, 18:23
Postat de holland pe 06 Noiembrie 2014, 14:50

Florin Bratu e jucatorul ala de la Gaz Metan Medias...adus pe 10 000$ de Horoba si din care primea numa 5000$ ca restul mergeau la Horoba inapoi. Florin Bratu care a stat la Gaz Metan Medias si nu a jucat mai mult de 90 minute adunate in 34 de etape.

Da parca el. Si parca tot el cel care s-a lasat de fotbal la 32 de ani iar alti la aproape 35 joaca mai bine ca Bratu la 20 de ani