FOTBAL  »  Superliga  »  FC BRAŞOV - DINAMO, DUMINICĂ, ORA 18:00, DIGISPORT

Control antidoping la meciul cu Dinamo. Ganea: „Ne-am obişnuit”

Articol de GSP - Publicat joi, 15 octombrie 2009 00:00

FC Braşov a cerut, joi, Agenţiei Naţionale Antidoping un control de specialitate la meciul pe care îl va susţine împotriva formaţiei Dinamo, informează site-ul oficial al clubului de sub Tâmpa.

Astfel, conform procedurii, la finalul partidei vor fi testaţi câte doi jucători de la fiecare formaţie, prin tragere la sorţi.

Managerul sportiv al formaţiei Dinamo, Ionel Ganea, şi-a exprimat opinia cu privire la acest subiect: "Nu-i nici primul, nici ultimul control pe care o echipă îl cere la un meci cu Dinamo.

Ne-am obişnuit deja cu această situaţie
, nu ştiu dacă e vorba de vreun război psihologic sau de altceva, dar noi nu avem nicio emoţie în ceea ce priveşte acest control antidoping".

FC Braşov va întâlni Dinamo, duminică, de la ora 18:00, într-o partidă din etapa a 10-a a Ligii I.

sursa: NewsIn

FC Braşov a cerut, joi, Agenţiei Naţionale Antidoping un control de specialitate la meciul pe care îl va susţine împotriva formaţiei Dinamo, informează site-ul oficial al clubului de sub Tâmpa.

Astfel, conform procedurii, la finalul partidei vor fi testaţi câte doi jucători de la fiecare formaţie, prin tragere la sorţi.

Managerul sportiv al formaţiei Dinamo, Ionel Ganea, şi-a exprimat opinia cu privire la acest subiect: "Nu-i nici primul, nici ultimul control pe care o echipă îl cere la un meci cu Dinamo.

Ne-am obişnuit deja cu această situaţie, nu ştiu dacă e vorba de vreun război psihologic sau de altceva, dar noi nu avem nicio emoţie în ceea ce priveşte acest control antidoping".

FC Braşov va întâlni Dinamo, duminică, de la ora 18:00, într-o partidă din etapa a 10-a a Ligii I.

sursa: NewsIn

Citește și:
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
Superliga
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
Campionate
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
România frânează Hornbach
Profit.ro
România frânează Hornbach
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial

Elveția - Bosnia, în istoria Cupei Mondiale » Așa ceva nu s-a văzut în 96 de ani


Comentarii (2)
 •  15 Octombrie 2009, 20:39

care tara? vorbesti de ferentari/balta alba/bucurestii noi unde nu aveti nici canalizare nici curent? cresteti si porci pe acolo? :) Forza Steagu! Brasov - Dinamo 1-0

 •  15 Octombrie 2009, 17:27

Nesimtitul de corupt dinu gheorghe s-a basicat cand dinamo a cerut arbitrii straini dar ei cer control antidoping normal era ca puscariasul gheorghe sa fie scuipat in fata ca de vreo 3 ani coruptia din fotbal s-a mutat la tara si taranusii mituiesc arbitrii fara nici un fel de rusine si urla la televizor ca in Bucuresti se fura!!!!!!!!!!!

Vezi toate comentariile (2)
Comentează