Alte știri din fotbal
„Discutăm la vară” » FCSB nu a renunțat la transferul internaționalului
0
Denis Alibec a revenit cu gol în amicalul cu Ludugorets
0
Jucătorul naționalei U21 a părăsit cantonamentul înaintea meciului cu San Marino
0
Trei momente în care naționala României a fost condusă de secunzi: Iordănescu, Hagi și Răzvan Lucescu în prim plan
0
Știri din fotbal internațional
Liga Campionilor într-un sat cu 1.500 de locuitori » UEFA a aprobat stadionul unde va evolua campioana-surpriză
0
Sean Dyche a negat negocierile cu Tottenham: „Eram în pub, deci puțin probabil”
0
Kosovarii nu se tem de Turcia » Vedat Muriqi: „Pentru noi ar fi ca o a doua independență”
1
Obiectivul lui Chivu: „Lautaro contra Romei” » Decizia antrenorului în privința argentinianului
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Trump, despre prințul moștenitor al Arabiei Saudit: „Nu credea că trebuie ...
Libertatea
Pentru că așa ai hotărât tu? :))))))))))))))))))
E pericol pentru echipele cu care FCSB joaca în următoarele 14 zile. Oricare ar fi procentajul de risc, un risc exista, au călătorit în străinătate, pot exista potențiali infectați. Practic nu se pot prezenta la primele meciuri, e prostia lor, ei o plătesc, e intenționată, nu poți sa spui ca e fără intenție sa zici ca amâni meciurile. 0-3 la masa verde toate meciurile din următoarele 2 săptămâni
He he he!Basescu l-a santajat-cu dosarul camatariei -sa-l divulge pe Babiuc!El s-a conformat si a scapat de pedeapsa-pentru mituirea lui Babiuc-cica...s-a autodenuntat!
Te-ai trezit, Bachus?
Dar oare de ce a eliminat GSP-ul atat de repede de pe rol, stirea asta incomoda pentru baskan-ul cel plin de bani?Cine a dat porunca?Si cui?Ghici ghicitoarea mea!Tot cuviosul!Cui?Lui papasa Ioanitoaia cel„impaciuitorist„!Adica lichea!
Cine are bani,are si putere!Prima data a fost Hrebenciuc-mana dreapta a lui Iliescu si combinagiul sef in politica-cel care i-a pus in brate mafiotului Steua Bucuresti!Si cu zestre!Adica afacerea cu schimbul de terenuri cu MAN!Apoi a fost Basescu-acest Boris Eltin al Romaniei!Dupa aceea Ponta si Dragnea!Si se constata ca si acum au ramas destui sobolani prin ministere,care sa-l serveasca!
Gsp, ce altă explicație vă mai trebuie, dacă aveți răspunsul DSP?
Tu indraznesti sa zici ceva de 'vorbit frumos'???? BAAAH!!! =))))))))))))))) "Cum mm poti avea", "*** mincinos". Asta e vorbit frumos, ipocritule? Si vorbesti de instigat? Mai intri si de pe celalalt cont sa iti dai reply si like! INCREDIBIL! :))))) Tristule.
Dupa ce Burli & FRF au calcat in picioare regulamentele pentru a mai castiga si clona un trofeu dupa multi ani, vine si randul DSP-ului sa puna umarul la mascarada numita "US27".
s-a dat de gol gigistuprostanac.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.