Alte știri din fotbal
Cristi Săpunaru a tras concluzia despre Moruțan, după debutul la Rapid
0
Transfer din Champions League la U Cluj! Fotbalistul de 700.000 de euro semnează contractul
1
Termenul în dosarul excluderii lui FCU Craiova din Liga 2 » Cerința lui Adrian Mititelu
1
„Mărgelatu” Florin Piersic a împlinit azi 90 de ani! Marea lui iubire din fotbal: „Bagă golul cum știi tu!"
3
Știri din fotbal internațional
Prima reacție a lui Răzvan Lucescu după tragedia fanilor lui PAOK din România: „Trebuie să simtă asta. Aici e ceva special”
0
Conte l-a lăsat pe Chivu și îl ia în focuri pe Spalletti: „O minciună sfruntată! Antrenor grozav, dar fără respect”
0
Antrenorul lui Fenerbahce, exasperat înainte de meciul cu FCSB: „Nu știu ce fac la București”
0
Jose Mourinho a vorbit despre Cristi Chivu și alt antrenor important: „Sunt băieții mei, sunt speciali pentru mine”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
Păi cu tâmpenii de astea nu ți-l mai bate...
Bine,ramai in bula ta.Nu are treabă cu perioada scursă,are treaba cu motivele care au dus o societate in faliment.Dar nu știu de ce îmi bat capul.
:))) Replici de genul "n-ai tu scoala cata vacanta am avut eu" si "n-ai tu km cati am mers eu cu spatele" se gasesc in trusa de scule a oricarui santierist bai "cultule". Asemenea glumite iti arata foarte clar nivelul de pregatire.
Nu mai citi povești nemuritoare. Nu știu cine ți-a spus că după 10 ani mai poți să revizuiești o sentință definitivă și irevocabilă, dar te-a mințit.
Link pentru ce? Pentru revizuirea falimentului?Întreabă un jurist daca exista așa ceva.Eu îți spun că în anumite împrejurări se poate cere .
Spre deosebire de voi, eu răspund la toate întrebările care mi se pun, și nu jignesc aiurea pe nimeni, doar răspund cu aceeași monedă. De exemplu, nu știu cum îți permiți să vorbești despre studiile mele. Eu țin să te anunț că am destule, iar tu ai școală cam câtă vacanță am avut eu. Ți-am făcut un compliment. Și da, de Mititelu ne-am săturat să-l vedem și în poze. Sunt pe știrea asta pentru că e o știre comună și apare și la noi la știrile CSU. Crezi că eu nu m-am săturat săturat de minciunile si jignirile voastre? Te-au scos la publicat pentru că trolli kuba și george nu mai fac față? N-ai zis nici tu nimic, falimentul ăla a existat?
Mai citește și tu ceva despre faliment. Lichidatorul judiciar scoate la vânzare bunurile societății falimentate în bloc sau individual, după cum consideră că ar putea să scoată o sumă mai mare. La Craiova s-a luat hotărârea să se scoată în bloc, pe o sumă care să acopere daunele. Pentru ce să dai atâția bani, când nu îți garanta, după cum se vede, nici măcar palmaresul? Nu mai vorbim de stemă, brand etc....
Ia pune tu un link să ne lămurim și noi.... Nu mai asculta toate poveștile...
Strumfache, nu mai face pe altii trolli ca să nu se vadă cine ești tu. Nici după ce a câștigat locul în instanță Mititelu nu voia să înscrie echipa. Uite, asta era situația la Craiova când s-a hotărât înscrierea CSU. https://www.gsp.ro/fotbal/liga-2/lpf-il-atentioneaza-pe-mititelu-daca-refuzi-locul-in-liga-a-2-a-anul-viitor-joci-la-judet-342391.html
A făcut multe greșeli, este adevărat,dar a făcut și multe lucruri bune.Nu sunt un fan al lui,nu-mi place ca om,dar asta nu înseamnă că nu am vazut nedreptățile care i s-au facut!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.