Alte știri din fotbal
„ADN-ul lui Dinamo nu mai există!” » Legenda clubului spulberă conducerea: „Ca la români! Vai și amar de capul nostru”
0
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
0
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
6
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
2
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Guvernul Adrian Veștea a pierdut votul în Parlament / Grindeanu: „Ne putem ...
Libertatea
Inteligența Artificială este la doar câteva luni distanță de a putea ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
ma draki cmf?ai commentul meu salvat?:)))
copile daca era vorba de o adevarata campioana nu ti-l lua nimeni :))), visul tau s-ar implini daca ti-ai alege o echipa la moda...
copiii sunt nevinovati. ei mai cred in fotbal curat. dar patronii si afaceristii nu mai sunt copii. ei sunt adulti si baga mii de euro in fotbal si ii doare undeva de sperantele si nevinovatia fanilor fotbalului, de orice varsata, cand ei au bani grei de luat dupa cat au bagat, si daca nici cu valiza nu isi pot recupera banii, zau, de ce m-ai mai facut muica?!! :D
pai voi va duceti meci de meci la stadion,bagati bani in becali, o meritati
E bine ca ti-ai pus poza cu tine la avatar.
sa ramana becali cu mortii lu masa si cu masa sa faca galerie impreuna cu firma de paza si jandarmeria, sa ajunga sa nu mai aiba ce sa stoarca de la clubu asta si sa plece, ca el tine echipa asta pe banii fraierilor care se duc si ingheata si mor de nervi la meci ca sa faca un cioban cu 2 clase incapabil sa loveasca o mingie de fotbal, care a descoperit fotbalu la 30 de ani si care nu a jucat niciodata in viata lui si care nu are nici un fel de capacitate de intelegere a fenomenulu, un dement si cand spun dement ma refer strict la termenul medical, pentru cei care nu stiu simptomele dementei sa faca un search si vor afla ca am dreptate.
regulile sunt reguli..tacsu ar fi trebuit sa se duca cu acel banner si sa il declare stiind ca nu ai voie decat cu celecare trec prin-o "comisie"..imi pare rau de pustan dar astea sunt regulile
Vreau si eu ceva : steaua cacanara!
Eu ca suporter de ce sa dau bani sa ma duc la un meci, ca sa ma pipaie un libidinos si in cur ? sa nu ma lase cu telefonul mobil sau cu banii in buzunar sau cheile de la casa, sa nu ma lase cu o umbrela atunci cand ploua, pentru ce sa dau bani ca sa fiu tratat ca un puscarias ? ba oameni buni cand se vor trezi acesti comunisti ca ei sunt IN SLUJBA CETATEANULUI si ca orice platitor de bilet trebuie tratat cu respect NU CA UN PUSCARIAS, CA UN CRIMINAL, ca painea care o pun pe masa o pun din banii nostri ai tuturor, niste nenorociti.
Se mai intreaba lumea de ce nu vine lumea la meci, de ce nu vin copiii, de ce nu vin femeile si de ce sunt stadioanele goale, pai in primul rand din cauza acestor gunoaie carora li se da putere si in al doilea rand din cauza cioroilor care au comentat mai jos care si-au facut scoala in spatele blocului si acum probabil au vena gaurita, atat ii duce pe ei mintea sa critice un copil care a ales sa-si sustina echipa intrun mod in care se practica pe orice stadion civilizat fara sa se ia nimeni de el, dar ce sa le ceri acestor gunoaie,ciori imputite care JIGNESC UN COPIL DOAR PENTRU CA E STELIST, eu personal v-as alinia pe toti si v-as trage un glont in cap pusi in linie la gramada sa nu consum
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.