Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova, echipa lui Mihai Rotaru, prima reacție după decizia în privința palmaresului: „Mergem la Înalta Curte!”
0
Costel Gâlcă, refuz categoric în conferință: „Abia apoi vorbim”
0
Jucător cu peste 100 de meciuri în Superliga, ajutor pentru Dinamo lui Bratu
0
FC U Craiova, victorie în dosarul palmaresului Științei! Mititelu, reacție triumfătoare: „Impostura a căzut!”
6
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola, pus la colț după discursurile sale politice anti-Israel: „Mai bine s-ar concentra pe fotbal”
1
Flamengo avertizează: „Vinicius? Nu ar trebui să le plătim nimic celor de la Real Madrid” + Real vrea o vedetă de la Liverpool
0
Bătaie mare pentru Dorin Rotariu » Clubul favorit să-i obțină semnătura: ar fi coleg cu un român
1
Suporterul lui Albacete, interzis un an pe stadioane și amendat pentru banana aruncată spre Vinicius
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Scrisoarea unui șofer către polițiști după ce a fost amendat pentru ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Criminalul român care a ucis două escorte în Italia a folosit un cârlig și ...
Libertatea
Scuze...2 PORTUGHEZI!!!!
Auleo!!! Pai daca mai sta trei ani, asta cu jucatorii lui, ne duce pana-n "C". Jucatori RAI, sunt:M.Constantin,Leonard, Maftei,I.Stancu, Pancu,Grigorie,Burdujan,Despotovici,Boya,Buga, plus;Andrade, Marinescu, Sapunaru, si cei 3 Portughezi, adusi in iarna asta la Rapid. Cu asemenea Fantome, nu putem sa ne prezentam in Europa!
Respecta pasii de mai jos si o sa ai parte de castiguri free.: 1. Mai intai intra pe b* u* x *.to. (fara stelute si legat) in dreapta sus da click pe register. 2 Completeaza casutele de acolo. Unde scrie refferer SCRIE: cata923 (eu fiind un Premium Member pe site si tu primind invitatia de la mine o sa primesti un bonus la inscriere) . 3. Apesi pe s.urf add.s si dai click pe link-urile care iti apar acolo. Pe fiecare site pe care intri trebuie sa astepti 30 de secunde. Pentru fiecare site pe ca
stirea asta e si mai jos dar cu alt titlu :)):)):)):)) sunteti penibili nu mai aveti ce sa scrieti ....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.