Alte știri din fotbal
Filipe Coelho sau Mirel Rădoi? Sub tutela cărui antrenor s-au descurcat mai bine Al-Hamlawi și Nsimba
0
Noapte alb-albastră după câștigarea campionatului! Fanii Craiovei au petrecut până în zori
0
Olguța Vasilescu, prima reacție după ce Craiova a câștigat eventul: „Ne-am dat seama de un singur lucru”
0
Planul oltenilor pentru ziua de astăzi, după o petrecere de pomină » Cum a arătat meniul campionilor
0
Știri din fotbal internațional
Vincent Kompany era să strice sărbătoarea titlului » Situația a fost salvată de soție!
0
„Thriller” în ultima rundă din Ligue 1 » Oaspeții au condus cu 4-1, dar a urmat un „Dinamo - Foresta”
0
Au anunțat plecarea antrenorului imediat după finalul sezonului din Bundesliga
0
Barcelona, la despărțirea de Lewandowski: „Robert, totul a început cu tine”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cum arată SUV-ul german arogant, cu 800 de cai putere, decapotabil și cu ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Motorina s-a ieftinit luni, 18 mai 2026. Cât costă un litru de carburant în ...
Libertatea
Doamne ajuta sa plece Rednic. Poate asa mai speram si noi la un loc 3.
sa-l aduca pe Lucescu junior...el va face o treaba buna la Rapid(cum a mai si facut). E un mare antrenor.
Copos si cei de tipul lui nu au idee de fotbal advarat, si ce e si mai rau de sport adevarat, violenta nu e in niciun caz "spiritul" si nu trebuie tolerata. sa se uite la sportul american de exemplu, chestii de genul asta duc la sfarsitul unei cariere, sau pierderi masive pt cluburile in cauza (care sunt de fapt franchize). si mai e ceva...la noi e dorinta "patronilor" de club de a iesi in fata, e doar ego-ul lor stupid care se transmite catre echipe sau arbitrii, etc.
Cocos a spus:" Eu nu am spus altceva decât că Rednic a facut compromisuri şi s-a rupt ceva în vestiar. El trebuie să aibă relaţii profesionale cu jucătorii, nu altfel de relaţii, pentru că se rup lucrurile". Acele altfel de relatii rednic-jucatori au fost relatii sexuale si lucrurile care s-au rupt in vestiar au fostGoaoazele jucatorilor, antrenorilor si oficialilor rapidisti. CRApid este o maaaaare familie de poponautzi!!!
Asa-zisa "dovada zdrobitoare" nu este decat un alt caz, dintr-un alt campionat, care nu are nicio relevanta! Du-te si impusca-te, cofetar ratat! Crapid-Steaua 0-3!
singurul de ce se intampla acum la rapid este domnul copos . pt binele rapidului pleaca cat mai repede
cocos,lasa-te! FORZZA STEAUA!
Da-i "bip", urmaritule penal, ca te suna el cand are timp! Acum e ocupat, discuta cu Dinamo si face pipi pe Rapid!:)
TI SE FACE ASA O SILA CAND CITESTI SE SPUNE COPOS..... FARA ALTE COMENTARII.... RAMAI INTERZIS
da-te in pwwla mea doar copos putea sa zica asa ceva ca l-a sunat pe rednic si suna ocupat..:)))ai grija copos ca am inteles ca a vorbit cu borcea si turcu atunci cnd il sunai tu..asta e......auzi dar ti-a intrat casuta si te-a taxat sau ai sunat direct cu taxa inversa?!?!?!?!?!?!?!?:))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.