Alte știri din fotbal
Marius Croitoru crede că FCSB a descoperit o „nestemată”: „E foarte talentat, are un viitor frumos!”
0
Și-au marcat victoria! Ultrașii din Peluza Sud au venit la stadion în seara meciului Universitatea Craiova - Oțelul
0
Jucătorii de la FC Botoșani cred în calificarea în play-off: „FCSB nu era într-o perioadă bună, dar le-am dat noi puțin avânt”
1
După Ngezana, încă două accidentări la FCSB: „Mâine vedem cât vor lipsi”
0
Știri din fotbal internațional
Al-Okhdood - Al Hilal » SET încasat de Șumudică: a primit 3 goluri doar de la Benzema!
7
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
8
Situație incredibilă pentru Leicester » Sancționată drastic, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Robert Negoiță, pus sub control judiciar, după ore întregi de audieri la DNA
Libertatea
dar de ce te-ai intrebat?bricheta iti spune ceva?
bai fratilor toata lumea si-a dat seama ca becali e un om prost... om prost ! Nu are minte deloc.... voi ziaristi de la sportro si gsp chiar nu puteti vedea ca omu asta sufera daca nu apare de 3 ori pe zi la TV sa vorbeasca prostii?? Nu investeste nimic.. nu face nimic ... vorbeste numai porcarii si totusi voi il bagati in seama toata ziua ... va mai duceti la palat sa-i luati interviuri :)))... deci ce ar trebui sa cred? CA SUNTETI MAI PROSTI CA EL NU?
georgica?....ai uitat cand ai facut blat cu clujul ca sa nu ia steaua campionatul..?:P...acum zici ca gigi spune prostii..un om ca tn, l-as impusca si nu mi-ar fi mila....:P
Voi postati doar cu cenzura , cacatii dracului de la GSP
Copos Hotul hotilor si-a gasit sa vorbeasca
Mai ramine ca si jurnalistii sa-si dea seama de acest adevar notoriu!
www.hellodigital.ro ofera cele mai bune servicii web la ce mai bune preturi: webdesign,newsletter express, grafica,logo-uri,flyere,carti de vizita, simulari 2D-3D etc....Suntem o firma serioasa si tratam cu respect fiecare client.Avem un portofoliu bogat..intrati pe site si va veti convinge si puteti alege ce va doriti!
da' de la borcica nici o reactie?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.