Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, premieră la CFR Cluj: „Am luat multe decizii greșite”
0
Iuliu Mureșan, mesaj exploziv pentru antrenor: „Și-a închis ușa în nas la CFR”
3
Căpitanul din Superliga pleacă! Transfer de 500.000 de euro
3
Cât plătești ca să vezi din balcon Stadionul Steaua? Investiții de milioane de euro în 5.000 de apartamente noi lângă arenă
0
Știri din fotbal internațional
Penalty primit de Craiova la VAR » Incredibil cum a executat mijlocașul oltenilor
0
După ce au dat foc copertinei unui local, fanii lui Feyenoord au „paralizat” traficul din Capitală în drumul spre Arena Națională
8
Intrare dură la Universitatea Craiova - Sparta Praga: mijlocașul cehilor i-a dat un genunchi în cap lui Isenko » Trebuia eliminat?
0
Apariție surpriză lângă Mihai Rotaru în lojă la meciul dintre Universitatea Craiova și Sparta Praga
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
5
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
CSM răspunde după documentarul Recorder și acuză „un plan bine stabilit” ...
Libertatea
Moment sfâșietor în Parlamentul European. O interpretă a izbucnit în ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Cum explică Lia Savonea telefonul dat unei judecătoare de la Curtea de Apel ...
Libertatea
burca, surdu, pavlovici, apostol si rui duarte. primii 3 pe criterii de lipsa de valoare, utlimii pentru infatuare. face economie si asa le da si celorlalti banii la timp.
Sa vina tineret, iar noi s-avem rabdare, ceva ce face si Hagi la Constanta. Ati vazut ca dupa pauza ne luasera la fotbal pustii....
Herea de cand n-a mai facut un meci bun? Va zic eu, dar n-a fost tot meciul, ci numai prima repriza din Groapa de la acel 2-3(2-0) cu dINAMO, cand i-a intrat sutul ala lui Torje, de nu-l mai prinde in viata vietilor lui. La Rapid, dintre aia mai in varsta, doar Texeira (sau cum s-o scrie), Nic. Grigore si Bozovic, poate si portarul Pachana, cu toate ca era mai bine sa fi avul 10 cm in plus...Oricum, bine c-am scapat deDani, care si el, ca si Herea, nu mai facuse un meci bun de-un an, de la acel 1-0 de la Tel Aviv, cand, ce e drept, ne-a scos patru boabe clare. De fapt si rezultatele ce-au urmat in grupa, au evidentiat faptul ca la Tel Aviv am castigat total nemeritat!
si pana la urma serios, e prost cine da banii, nu cine ii ia :))
Coman e chiar foarte bun ! Ionita nici nu mai zic, Astept sa-l vad mai activi si pe Ciolacu,Renan ! Acesta este viitorul ! Si mai era inca un Ionita ;)
vreo 7-8 'batrani' trebuie sa plece de la Rapid!Doar Pancu sa ramana
nu m-ar mira :)))
Burca,Surdu,Abrudan,Apostol,Voicu,Pavlovici si chiar si Herea sa dispara de la Rapid.Prefer oricand jucatori tineri chiar si neexperimentati,decat aceste nulitati.Astia nu mai au ce arata ...si nush daca-au aratat ceva vreodata
bingo!
:))) chiar asa sa fie?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.