Alte știri din fotbal
Gigi Becali îl pune la punct pe Florin Tănase
0
Vikingii ne-au luat fața! Continuă coșmarul din Nord: de la Silkeborg, la Hacken și Tromso: lista „umilințelor” echipelor românești
1
De cine se teme Florin Pîrvu înaintea meciului cu Dinamo: „Pot face diferența”
0
Billel Omrani, în probe la clubul din Superligă: „I-am dat o șansă”
3
Știri din fotbal internațional
PSG a oficializat transferul de 50 de milioane de euro
0
Nu a menajat-o nici pe Craiova! Răbufnire după meci: „Amatorii amatorilor!”
0
Ioan Varga spune că îi dă afară de la CFR Cluj: „Inclusiv pantaloni, antrenori și câțiva dintre jucători”
1
Antonio Folha, discurs nefiresc de liniștit, după umilința cu Tromso: „Știam ce ne așteaptă”
0
Lifestyle
Și-a etalat formele lucrate la sală pe plajele din Egipt » Campioana națională, imagini spectaculoase din vacanță
16
4.700 de locuri și gazon artificial » Cum arată stadionul din Finlanda unde Universitatea Craiova joacă azi
6
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
4
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
1
Începe procesul lui Călin Georgescu și Horațiu Potra. Ce a decis Înalta ...
Libertatea
„Ne-am îmbolnăvit toți”. Coșmarul unor români într-una dintre cele mai ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
ALADIN anunță furtuni cu rafale de vânt de până la 80 km pe oră, de-a ...
Libertatea
"Daca echipa ar disparea"
Anul asta 3 echipe se bat pt titlu STEAUA CFR VIITORUL.
Mai important e sa nu FII agramat minele. Sa-ti repari frigiderul, de acolo iti vin mirosurile ;)
Iq 15. Axum dupa ce ai scris asta,a urcat la 16.
Esti un prost ,asta esti ,cu diploma chiar !!!
*** Stati calmi baieteii mei. Nu sunt nici la matineu,nu sunt nici ***. Sunt doar ce vreau eu. Important este sa nu fi suporter mancator de seminte al unei echipe fara nume,fara culori si fara identitate. Daca echipa asta patronata de infractori ar dispare,va duceti cu coada intre picioare in liga 4 la adevarata steaua,sau va afiliati altei echipe. Bleahhhh.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De parca putea sa cada pe sus...
nu are *** bani sa cumpere
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ba ,nu uitati sa scrieti un articol si despre metodele de antrenament de la rinamo ,baie in ciorbe si trezirea cu cainii de la rin...nu de alta dar iar se oftica fanii neputintei ca nu ii pomeniti !!!
Câinii latră, caravana trece. Asa și cu cei care comentează aiurea tot ce are legătură cu fcsb/steaua. De bine de rău, an de an echipa se califica în cupele europene și cam ajunge măcar prin grupe. Pentru alții singura satisfacție este când echipa asta nu merge mai departe. Insuccesul vecinului va fi mereu singurul motiv de fericire pentru unii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.