Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
2
Știri din fotbal internațional
„Îți faci singur probleme” » Wayne Rooney, discurs dur la adresa lui Thomas Tuchel
0
Argentinienii au găsit instrucțiunile lui Pickford pentru penalty-uri » Reacțiile lor fac deja înconjurul internetului
0
Golgheterul lui Chivu nu și-a putut stăpâni emoțiile: „Acum o să încerc să nu plâng”
0
Argentinianul Romero îi răspunde dur englezului: „Sper să nu fiu atât de prost”
0
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
pai bine stimate trafalete ,n-am batut la usa din acelasi motiv pentru care ti-am zis chestia cu voturile care nu poti s-o intelegi ,pentru ca nu e usa ta,mosia ta siteul tau sau 'a lu' mamica ta .concluzia?am cei 7 ani de acasa si ca sa-ti dovedesc treaba iti dau si un sfat pe gratis:nu-ti mai da atata importanta si nu te mai urca pe un piedestal imaginar virtual mai ales cand vezi ca lumea iti raspunde de 1-2 ori dupa aia vede ce e de capu tau,rade,trece mai departe si nu te mai baga in seama cu tot cu voturile tale ,pt ca nu esti che guevara ,nici einstein nici maradona nici andreea marin,esti doar un poulette de pe net .foarte probabil mai poulette ca restu .si atat
joaca 3, si 2 is rezerva! cine ii mai bun sta in primul 11! ce atatea ifose!! te pregatesti bine, joci bine, dai goluri, joci! nu, stai pe bara pana iti vine randul! ca doar nu s-au nascut titulari!!
JAPU,ASTA CRITICA PE TOATA LUMEA
...)))
....mai bine ai face mai mult pt a-l incuraja, pt a-i oferi solutii in schema lui ciobi,....hai, fii inca util , nu ma dezamagi, caci, de 45 de ani te respect si iubesc dinamo !!!! nu ma calca nimeni pe nervi, decat , poate, smurdelul=gigel=responsabilul de stana si , respectiv, porumbelul=cucuruz=injuratul lui hizo, care, amandoi fura jucatorii adusi de dinamo !!!!!!
coane cornele, tu le stii pe toate, dar, daca l-ai fi avut la ...kosice, ai fi fost un pic mai mare !!!!!!!,....tre.sa.recunosti, nu fi rautacios, avem nevoie de motivatia viitoarei glorii !!!!
esti sarac rau cu duhul. din pacate, si cam neam prost. daca aveai cei 7 ani de acasa mai intai ciocaneai la usa. tu nu, batman, batmna, hai contra vantului. pai e vina mea ca esti fleasca ???
doar cu titlu informativ, dincolo de viata personala, dinu este un mare simbol al lui dinamo. de 3 ori declarat cel mai bun forbalist roman, unul dintre cei mai apreciati jucatori din istoria nationalei romaniei si antrenor secund (alaturi de nicusor) la cea mai mare performanta din istoria clubului: 1/2 CCE 1984.
Alooo...cancan tv, lasa-ne cu ineptiile tale.Destul suntem intoxicati cu tot felul de "stiri", declaratii sau afirmatii, precum cea pe care ai facut-o tu. Daca tu spui ca Dinu a distrus Dinamo inseamna ca "stii" foarte mult fotbal.Cu atat mai mult, cu cat spui ca Badea l-a ascultat mereu.Decat sa arati ca esti in plop si plopu-n aer, mai bine lasa-ne. Ca dinamovist ar trebui sa stii ca Dinu a ajutat Dinamo, si nu doar c-a jucat acolo.Sunt cel putin 3 argumente care arata asta, dar tu ca sustinator al lui Dinamo trebuia sa le fi stiut.Asta daca nu cumva este unul dintre cei fara ocupatie care pretind(virtual) a fi suporterii unei echipe doar pt a o injura si a se lega de e
stadionu ala unde ai fost la atatea meciuri tu s-a vopsit de multe ori nu?nu vreau nimic,doar ca m-a distrat cum te agiti tu cu enspe comentarii pe aci si ai impresia ca votu tau conteaza si dinu sau sarmanu alalalt cu care te certai plang si se dau cu fundu de pereti ca ati pus-o voi de un vot .am vazut ca e pe stilu dinamo sa isi dea omu prea multa importanta.si la anii tai ar trebui sa stii ca in democratie nu multimea hotaraste,ei doar i se da impresia ca hotaraste ceva in timp ce aia din umbra iau deciziile,sa fie multumite oile,ca sunt prosti da multi.si daca mai sunt si suporteri dinamo e clar .pacat,degeaba ai trecut prin 100 de ani de viata daca n-ai inteles nimic din ei
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.