Alte știri din fotbal
Turcia – România, faza războiului între patroni: Șucu și Becali îi țin la butonieră pe șefii tripletei Galata – Fener – Beșiktaș! » Închisoarea, numitorul comun
0
Dani Coman, după eșecul cu U Cluj: „Puteam apăra și eu azi”
0
Doi fotbaliști importanți au lipsit de la antrenamentul Turciei
0
Cele două teme de discuție dintre președintele lui U Cluj și Emil Boc: „Nu prea am vorbit despre fotbal”
0
Știri din fotbal internațional
Alex Ioniță II continuă să impresioneze în China » Fostul jucător de la Rapid a lovit din nou
0
Chelsea, strivită de Everton: Beto a făcut show și Ndiaye un strigăt controversat spre cameră
0
Fostul golgheter din Superliga, gol pe terenul Borussiei Dortmund! Meci întors de la 0-2
0
AC Milan câștigă la limită și vine în coasta lui Cristi Chivu: cum arată lupta la Scudetto
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
8
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Iranul amenință că va lovi „parcurile, zonele de recreere și destinațiile ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Un serviciu secret din Rusia a propus o tentativă de asasinat împotriva lui ...
Libertatea
,,portavocea,,are chiar dreptate si n-a enumerat chiar tot.1leu+banii de licentiere 180mii+salariile restante inca vreo 250mii+datoriile la firmele lui negoita+ia ghice ce ,bani cumparare de jucatori ,Pare ieftin leul ala acum?sau de ce creiz ca nu s-au bagat altii cu bani mai multi decat niste saraci rupti in dos?
Dinamo ça si Steaua trebuie sa se stinga total, apoi sa renasca cu haine noi fara pete de comunism. Fara ura suspinelor adunate de cei pe care i-au calcat in picioare de-a lungul istoriei. Iertarea va veni cu timpul in anii de pribegie si de obedienta prin ligile inferioare. Stelistii se mint singuri inainte cu gustul carnii de oaie dar suferinta lor in fanatism sportiv o simt mereu cand se uita in oglinda si vad ça in 3D FCSB = Steaua ???Dinamo o sa sufere cat mai traieste un dracusor NETOIU.... Apoi vine iertarea
Mimao aduce mai nou a Covalact ... Prea proști , prea ca la țară ...
Ce legătură are împușcarea lui Ceașcă cu ”unirea” de la Динамо ? Dinu vrea să spună că renașterea dinamovistă e un fel de înviere a lui Nea Nicu? Atunci are dreptate :)
De fapt nu înțelegi...Dinu acum baga batul prin gard ca vânzarea sa nu se facă!!! Argumente??? Dinu vrea ca pentru un leu suporterii sa capete clubul plus banii de licentiere+ cei 180 000!!!Și doi...De ce nu se vrea Dinu în administrația noului club cumpărat??? Pentru că penal și financiar administratorii plătesc în toate societățile oalele sparte!!!
Ce imi place cum o dau astia la intors: Omul a zis ca da clubul pe 1 leu. Acum vine portavocea cumparatorului si ne spune: 1 leu + banii de licentiere(180 de mii). Pai, cum coane Fanica? Nu mai bine 1 leu + 180 de mii + cele peste 4 milioane datorii? Si daca tot eram la negocieri inca vreo 2-3 milioane de cheltuit? Un lucru e clar, daca Negoita da clubul saptamana asta, Dinamo va disparea. Daca nu, o mai lalaie un sezon si o sa mai vedem ce se intampla.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.