Alte știri din fotbal
Cine a fost „Tunarul” Ion Oblemenco, mânzul fermecat mai popular ca Nicolae Ceaușescu, marele nedreptățit, magnetul de trofee care a murit pe terenul de fotbal
0
Gigi Becali nu poate termina biserica din Techirghiol dintr-un motiv incredibil: „Nu pot pune acoperișul din cauza....”
0
Scandal înainte de finala Cupei României! Amenințări cu neprezentarea la Craiova - U Cluj
0
U Cluj - Universitatea Craiova, duel de foc în finala Cupei României Betano » Echipele probabile
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență?! În timp ce Florentino Perez „urechea” ABC, a fost anunțată demisia președintelui! + Riposta directorului: „M-a sunat să influențeze ce publicăm”
0
Scandal încheiat cu arestări la meciul care l-a lăsat pe Cristiano Ronaldo în lacrimi » Bătaie cu bețe între șeici
0
„Regele Soarelui” este contracandidatul lui Florentino Perez: „Poate garanta cele 187 de milioane € necesare!”
0
Confuzie totală în camera VAR la meciul West Ham - Arsenal, a apărut înregistrarea audio a deciziei controversate!
0
Lifestyle
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Look de aproape 30.000 de euro pentru Lamine Yamal. Cum a venit starul îmbrăcat la El Clasico
1
Olivia a furat toate privirile la Barcelona - Real Madrid și s-a dus glonț la Yamal!
1
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
2
Sondaj. Răspunsul românilor la întrebarea: Ar mai câștiga Nicușor Dan acum ...
Libertatea
„Halucinațiile” AI la ANAF. Fiscul motivează respingerea contestațiilor cu ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan spune că are în minte o variantă de premier. Scenariu politic ...
Libertatea
La, nivelu ala trebuie sa se vadă stil, lovirea mingi, plasament, responsabilitate deaia joci în liga 1,si în alte campionate sint tinerii jucători dar se vede valoare ca se greșește pe experienta e una dar la noi nu aleargă nu vezi inplicare, frica, deaia, șintem unde șintem ambiție sa, vezi ei parca fug nu joaca, din plăcerea sa facă meseria respect domu Dinu!
Josnic om Coornel Dinu asta! Ce are rau Dinule cu copiii de mingii pe vremea ta? Au incercat si ei, unii au reusit, unii nu. Asta e viata. Oricum erau de la echipa mare numai vreo 4-5 jucatori care respectau juniorii, mai vorbeau cu ei, ai incurajau. Dinu numai cu capul pe sus. Arbitrii pe vremea aceea mureau de frica daca nu "fluierau" cu Dinamo. Unui arbitru din Cluj i s-a luat carnetul de conducere pe motiv ca a trecut pe rosu, imaginar, dupa un 0-2 cu Olimpia Satu Mare. Invatatura de minte.
Dinu bate campi cu nonsalanta.Ce sa ii ceri unui copil ca Giafer sa faca in haosul de la echipa.Un copil ca sa progreseze trebuie crescut intr-un mediu echilibrat si incurajat la fiecare lucru bun sau rau facut.Dinamo acum seamna cu razboiul din Siria.Intr-o tara devastata de razboi intern trimite un pluton de pusti sa castige razboiul si sa faca ordine.Dinu stie foarte bine asta dar nu se poate abtine de a nu turna gaz pe foc asa cum a facut toata viata.Un coleric avid de scandal
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.