Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

”Să renunți la fapte înseamnă să renunți la libertate”, spune Timothy Snyder.
Asta facem zilnic pentru tine: publicăm fapte.
Iar publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Pe 25 mai intră în vigoare GDPR, noul regulament privind datele personale din Uniunea Europeană, și avem nevoie de acceptul tău explicit ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat. Te asigurăm că avem o tradiție de decenii în a păstra în siguranță datele și te rugăm să accepți noile condiții apăsând butonul DA de mai jos.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare, pentru a înțelege conținutul și sensul acestor proceduri.

Îți mulțumim pentru ”DA”-ul tău, care este, în ultimă instanță, un accept pentru a participa la expunerea faptelor și informațiilor care ne ajută să rămânem liberi!

DA, AM ÎNȚELES
Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Liga 1

Cornel Dinu i-a mitraliat pe jucătorii lui Dinamo: "Nu știu unde-i găsește pe strigoii ăștia" » Un singur jucător lăudat

« Înapoi la articol

Comentarii (60) Adaugă comentariu

 •  13 Februarie 2018, 16:35

Blatureanu ! La scor corect,cota 100..lejer !

thebluestlion  •  13 Februarie 2018, 15:35

Adevărul e că are Dinamo un lot...numai jucători "exotici", Nedelcearu, Torje și Nistor sunt singurii de care știam...bine, și de Brănescu, dar deși a trecut pe la Juve a fost tare nesigur.

Ioan Trisi  •  13 Februarie 2018, 11:53

Oare cand o sa termine frumusetea si inteligenta asta de Dinu cu comentariile lui savante,ca pe mine unul m-a cam plictisit? Dar fiecare circ cu maimuta lui. MM sa nu aiba corespondent? Macar asta nu-si critica proprii jucatori. ,,Cel mai mare si mai inteligent fotbalist a fost Dinu si dupa el nu mai exista fotbal,,. Ia mai dute-n mata!!!!

dinamo_fan  •  13 Februarie 2018, 11:31

Postat de zorrozabal pe 13 Februarie 2018, 10:46

Nu a fost blat "oficial"-toata lumea stie relatia dintre dom primar Minea,patronul Chiajnei si Nasul din Pipera!Dar-la nivel individual-se poate ca unii fundasi-fosti dinamovisti- sa-i fi apucat nostalgia!Dar nici nu era nevoie, cand ai in aparare o "bomba"ca acel Manasse!

ai dreptate. cred ca Marc ala de ne-a dat gol era pe blat :)) urla prostia in unii de te dor urechile.

zorrozabal  •  13 Februarie 2018, 10:46

Nu a fost blat "oficial"-toata lumea stie relatia dintre dom primar Minea,patronul Chiajnei si Nasul din Pipera!Dar-la nivel individual-se poate ca unii fundasi-fosti dinamovisti- sa-i fi apucat nostalgia!Dar nici nu era nevoie, cand ai in aparare o "bomba"ca acel Manasse!

mosvasile  •  13 Februarie 2018, 10:34

Asa sa tot trancanesti,ca ala nu e bun,ca ala e asa,ca pe ala de unde l-ati gasit,ca ar fi mai bun Cristiano Ronaldo sau Sergio Ramos...Dar filozoful ala de cafenea, uita ca vorbeste de echipa de fotbal Dinamo,finantata-atat cat poate- de unul Negoita si ca acei jucatori-de la care are el pretentiile ale mari- au salarii de cateva mii de euro pe luna si nu de cateva zeci de mii!Dinu-fost cotonogar la Dinamo anilor 70-si intrigant toxic la viata lui-se ia de numele jucatorilor-ca de ce il cheama Monroy si nu il cheama Sergio Busquets,in loc sa fie si el cinstit-macar odata in viata lui-si sa vada ce am vazut cu totii, ca Aitor Monroy este un excelent inchizator-exact ceeace ii lipseste lui Dinamo- si ca atat cat a jucat a inchis foarte bine culoarele si a dat multe pase utile!Lui i se pare normal-la "valoarea" lui-ca Dinamo sa-i dea lui 100.000 de euro pe an,numai ca sa trancaneasca-iar pe jucatori sa-i plateasca Dinamo cu 50-60 de mii pe an si sa-i batjocoreasca el!

unico_biancorossi  •  13 Februarie 2018, 10:23

Vax, Mister. De data asta nu ai dreptate, domnule. Torje s-a miscat neasteptat de bine, s-a vazut imediat cine stie fotbal. Cand pe teren mijlocul a fost acaparat de torje-palic-salomao, avandu-i in spate pe mashlangu-nistor, a fost iures aproape la orice faza de atac. intamplarea a facu sa nu le dea astia 5-0, torje a gresit putin gandirea la faza aceea de la 2-0. In mod normal nu rateaza asemenea ocazii. Are dreptate doar cu Monroy si Pesici. Monroy e degeaba, Pesici e f bun. Atat.

catalin.palcu  •  13 Februarie 2018, 09:55

Meciul cu Foresta a fost cu atat mai penibil, cu cat Dinamo avea jucatori de nationala in componenta la vremea aceea nu jucatori ieftini ca acum .

nea_vanea.60  •  13 Februarie 2018, 09:49

corect, Cornele!

Gelu Oanca  •  13 Februarie 2018, 09:49

Dinu sa nu uite meciul cu Foresta,si dupa sa vorbeasca.

«

1

2 3 4 5

...

6 »
«

»