Alte știri din fotbal
Florin Tănase, după rușinea istorică trăită de FCSB în Letonia: „Nu meritam să mergem mai departe”
16
Mutare de ultimă oră în Superligă! Rapid și-a cedat jucătorul la o rivală din play-off
3
Rapid pregătește 3 transferuri cu impact imediat: „Suntem înțeleși!”
0
Steaua a plătit datoria care i-a adus interdicția la transferuri! Așteaptă decizia FIFA înaintea debutului cu Slatina
1
Știri din fotbal internațional
Uluitor! Letonii au lipit pe pereți declarațiile lui MM Stoica: „Gura mare, dar cu faptele... Cred că mai mult și-a încurcat jucătorii!”
0
Transfer spectaculos! » Real Madrid l-a întors din drumul spre Premier League
0
Enervat, Gigi Becali a jignit în direct la TV: „Vagabondule! Nu mai intru la voi, cu vagabonzi d-ăștia”
0
Stones, primul interviu după ce a semnat: „Vreau să cresc și să învăț lucrând cu Chivu”
0
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
6
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Vreme extremă în România, temperaturile se vor apropia de 40 de grade la ...
Libertatea
A murit Ion I. Brătianu, considerat ultimul descendent direct al familiei ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Doi copii ucişi de câini, reacţii diferite. În cazul de la Bucureşti, s-au ...
Libertatea
Important este sa fii capabil sa exprimi lucruri multe in cuvinte putine, pe care sa le inteleaga cat mai multi oameni. Pseudo-intelectualul Dinu se ascunde mereu in spatele unei perdele de cuvinte extravagante, incercand sa para mai destept decat este, sau oricum, sa para superior celorlalti oameni din fotbal.
Iulică, uite ce spune copilul unui vecin de-al meu, cică, a învățat la ora de citire că (orice) propoziție începe cu majusculă !
Rade " hârb de oala spartă " ! Amâdoi au cam aceleași rezultate ca și antrenori. Dinu-i puțin mai sus, dar nu-i mare diferență. Când au văzut că-n iarba nu le merge s-au făcut " experți " și nu știu care-i mai deștept. Ce sfaturi poate să dea unul care ca și antrenor n-a realizat nimic ?
O avea si Dinu drepatrea lui, probabil din cauza lexicului scăzut Ilie spune ca fcsb e Steaua :-)))
Iar "Generația de Aur"? De ce, pentru că s-a calificat / s-a oprit în sferturile unui CM (acolo unde, pentru națiunile de elită, acest lucru ar fi însemnat un eșec veritabil) ?
Inteligenta lui Cornel Dinu nu este de discutat, se vede ca stie ce zice si ca citeste mult. Dumitrescu nu critica cu aceeasi masura si pe fcsb. Poate de aici discutia.Nu era cazul.
eu zic ca ilie are dreptate. rednic trebuie sa-si asume esecurile.
bai presa sportiva.. Mai băgați - l în seama și pe Nea Vinu.. ca prea se baga singur în ultima perioada și ataca pe toată lumea.. poate asa ii mai trece dorința asta de afirmare
Păi, Mister Dinu a trecut atât de mult prin focul fotbalului, că a intrat pământ de flori și a ieșit lut, după meciul cu Foresta! Nu mai zic de Košice..
Romania - Argentina 3-2, iulie 1994 Los Angeles, apogeul generatiei de aur. Nu zic cine a dat 2 goluri si o pasa de gol pt Romania. Restul sunt doar vorbe. Ilie Dumitrescu e invitat sa vorbeaca la TV pt ceea ce a fost ca fotbalist nu pt cate carti a citit sau a scris la viata lui. Daca era antrenor bun, nu statea la TV ci antrena, e adevarat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.