Știri din fotbal internațional
Columbia - Ghana, pentru optimile Campionatului Mondial » Gol în minutul 14
0
Lionel Messi, prima reacție după „șocul” trăit de Argentina cu Insulele Capului Verde
0
Argentina - Capul Verde, cel mai spectaculos meci de la Campionatul Mondial » Calificare dramatică venită în prelungiri
0
A marcat „cel mai nebun gol al Cupei Mondiale” și a sărit în tribune » Imagini cum nu s-au mai văzut
0
Lifestyle
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
1
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
3
„Haos total! Tremură casa când trec utilajele”. Am mers pe șantierul STB să ...
Libertatea
VIDEO-REPORTAJ | Calvarul de la Bacalaureat: „Îmi făceam vânt cu ...
Adevărul
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din ...
GSP SPECIAL
Românii care, la comanda Iranului, au înjunghiat un ziarist la Londra au ...
Libertatea
Inainte, atac! Fara mila, soldati! Pe ștrul sa-l dezinegrati/ sa-l facem cu gura lui sa spuna/ fc fcsb e o minciuna/ Steaua va trumfa/ fecesebistii vor crapa! P.s. Uite aici poezie, argaseala! :)))))
E pe dreacu, cand zboara mioarele eventual.
Fotbal Club FCSB, echipa infractorilor, a interlopilor si in general a tuturor prostilor NU A FOST NICIODATA Steaua Bucuresti. Fotbal Club FCSB este o clona ciobaneasca, fara identitate si fara stadion, cu sigla desprinsa din desene animate si cu conducere trecuta pe la Jilava si Poarta Alba.
Iar el este omul de incredere al lui talpan. Cel de sub birou!:))
saracul ,plange sub pat ,isi suna toti "colaboratorii " de pe gsp ,nimic ! sufera in tacere ,stim ca se uita!:)))FCSB este Steaua! l-am umilit!
:)))hahahah
pai la cat e De sarac nici pahare nu are in casa ,e bun si dopul ,el crede ca asa vine sticla ,cu pahar !:)))
Asta bea cu dopul, ca sa-i ajunga o saptamana!":))
la valorea lui cumpara fractionat ,10 cm si fuge!:))
Eeeee, intra el..baga batul prin gard si..fuge ca de obicei!:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.