Alte știri din fotbal
A lămurit-o, în sfârșit! » Ce s-a întâmplat, de fapt, cu Mitriță la națională: „Eram eu nebun?!”
0
Condițiile pentru ca Daniel Pancu să continue la CFR Cluj: „Au fost 6 luni groaznice”
0
O superputere a Turciei vine să urmărească un fotbalist la finala campionatului: „Clubul poate încasa o sumă frumoasă”
2
Ofertat să o preia pe Rapid, Pancu știe de ce are nevoie echipa: „La un moment dat, se strică”
0
Știri din fotbal internațional
Interul lui Cristi Chivu sărbătorește titlul pe „San Siro” » Campioana primește vizita retrogradatei Verona
0
Nebunia din Scoția nu s-a terminat » Hearts cere ca titlul să-i fie retras lui Celtic
0
Derby della Capitale cu miza Champions League » Roma și Lazio se înfruntă în duelul care poate decide top 4-ul din Serie A
0
Cristi Chivu, aproape de recordul lui Antonio Conte și Simone Inzaghi
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Daca eram Anglia, Spania, Germania se mai gandeau, mai inchideau ochii. Dar asa, o tara de pe locul 28 in coeficientii UEFA, nu-si mai bate nimeni capul. O sa ne dea niste bani, cateva milioane, dupa care or sa ne ureze multa sanatate.
SOROS FACE COMBINATII, IAR BILL GATES NE INDOAPA CU MICROCIPUIRI PRIN VACCINARE. O FI DOAR O COINCIDENTA FAPTUL CA *** SUNT PRIMII CARE PUN BOTUL LA ASTFEL DE CONSPIRATII ABSURDE? TOATE *** SOCIALE CARE TRAIESC DIN AJUTOR DE STAT, DAR SUNT EXPERTI IN FIZICA SI BIOLOGIE, IGNORA PERICOLUL ACESTUI VIRUS. SA VA FIE RUSINE, SI SA VA FEREASCA SFANTUL SA AJUNGETI LA SPITAL, IAR ACESTA SA FIE PREA PLIN ASTFEL INCAT SA NU MAI PUTETI FI TRATAT!!! ***!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mda hai sa incepem cu scenariile ..sa ne *** pe noi da !!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Doar gesepe putea scrie o aberatie mai mare :)))))))))))
Ștergeți articolul ori reconsiderati-l, va faceți de râs. În primul rand se joaca o singura partida, nicidecum tur-retur, apoi, dacă jucam sa zicem cu o echipa a unui stat care nu ne primește, UEFA va stabili locul disputării în România.
Tocmai aia e, ca bati din tastatura, nu-ti folosesti gura.. potarniche :)). Stiu ca sunt sanse mari sa nu intelegi, dar totusi las asta aici: "During the current flu season, the Centers for Disease Control and Prevention (CDC) estimates that there have been 39 million to 56 million flu illnesses and 24,000 to 62,000 flu deaths in the U.S." + "The new coronavirus disease, COVID-19, has caused more than 1.4 million illnesses and 85,000 deaths in the U.S. as of May 14, according to data from Johns Hopkins University.". Daca taceai, filozof ramaneai.. dar continua in prostia ta, ca nu esti singurul, au mai fost cateva mii de 'destepti' ca tine la proteste impreuna cu Garcea in piata Victoriei. Lasam selectia naturala sa isi faca treaba in continuare, nu-i problema..
Circ... Asta e România. O tara unde ne intereseaza doar circul *** și bătaia de joc!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Taci ma ca esti prea prost pentru discutia asta. Orice om cu un intelect normal vede raportul dintre numarul de testati vs nr de depistati pozitiv vs numarul de internati ATI si isi da seama ca numarul celor testati reprezinta o picatura intr-un ocean. Intr-un sezon cu tulpina mai nasoala de gripa (cum a fost 2013 in US) mor cam 80.000 de oameni si acolo numarul INFECTATILOR e MULT mai mic. De fapt nici nu inteleg de ce imi races gura cu un becalist, mars inapoi la *** de puscarias.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
...aici nu e vorba doar de FCSB....ia sa fi fost Germania ,Spania sau Anglia in această situație ...oare cum ar fi reacționat UEFA ?
mazetta strikes again...si dezinformeaza la greu. pseudo jurnalistii mazettari au facut cariera din promovarea minciunii si dezinformarii. Tragic!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.