Alte știri din fotbal
FCSB - FC Argeș » Roș-albaștrii încep noul sezon în Ghencea. Echipele de start: mijloc improvizat la gazde
4
Crucea mutată pe spate! » Cum arată noul autocar al lui FCSB, după colantare: imagini din Ghencea
17
Probleme în drumul spre Ghencea, la FCSB - FC Argeș. Circulație blocată
0
Așa s-a marcat primul gol al sezonului de Superliga! » Și-a dat autogol la debut
1
Știri din fotbal internațional
Decizia luată de președintele Argentinei, după anunțul lui Trump: „Nu mai scot jacheta” » Superstiția de 36 de ani
0
Faza săptămânii în Europa! Căpitanul a pus deliberat mâna pe minge în propriul careu, penalty și s-a declanșat urgia!
1
Fosta semifinalistă de Cupa UEFA, desființată după 123 de ani de existență! Veste tristă în Europa
6
Cine transmite FCSB - FK Auda » Anunțul oficial
0
Lifestyle
Crucea mutată pe spate! » Cum arată noul autocar al lui FCSB, după colantare: imagini din Ghencea
17
Emoționant: Dan Petrescu, la prima apariție pe stadion, după lupta cu boala » Jennnifer l-a ținut de mână
2
Nuntă în circuitul WTA! Daria Kasatkina și iubita ei s-au căsătorit în Grecia, dar petrecerea nu a fost lipsită de controverse
3
Iubita englezoaică a jucătorului argentinian a purtat tricoul sud-americanilor: „A fost o experiență nebună”
2
Victor Ciutacu și alți trei lucrători la RTV, condamnați la daune-record ...
Libertatea
Trei reguli de aur ca roșiile din grădină să rodească toată vara: ghid ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Cum arată vilele de lux închiriate de RAAPPS la 900 de euro pe lună, în ...
Libertatea
corsica-"randunica" mai croncane si pe inmormantari si parastasurii k acolo sigur optii ceva..UN CHIBRIT SI O LUMANARE..colac de unde k e saracie mare
o ajuns si "privighetoarea" asta cu 2 clase mare vedeta , vai viatza
Cum ramane cu super dovezile cu care ne ameninta dl. Copos??? Se fabrica inca? Daca cel arestat se dovedeste suporter rapidist nu o sa mai auziti nimic despre el...Punem pariu?
dhuamnee ce fatza are corsicanu asta =)))) vai mama lui...toti prostii ii vezi la tv...bogamiaj pl in el de gitan
Ah. acu am vazut un filmulet cu Corsicanu. I-am recunoscut vocea. E un tip de treaba cu un comportament normal. El se auzea la meciurile Rapidului la statia de amplificare: "Hai toata lumea: Mwe Steaua!! Mwe Steaua!!" Sunteti de toata jena! Sper din tot sufletul sa va dea si -5 puncte si tot sezonul cu portile inchise.
filmul Bo.rat .... cenzura ...
Ma fatza lui asta mi-e cunoscuta. Nu a fost actor in filmul Borat??!?! A aparut si intr-un interviu dupa film ca i-a pacalit americanul ala ca ii duce la Hollywood. Asta e?
a iesit sa apere rapidul : cel mai prost- s-a facut d cacat ca nu l-a sustinut nimeni la fanatik show .are fata tipica de p r ox e net (ceafa lata, cap mare si gol, culoare, ............................las paranteza deschisa sa completati si sper sa nu ne mai modifice textul, avem dreptul la opinie
Iar il bagati in seama pe Zburatoru' ? De cand a devenit acest Bau-Bau observatorul evenimentelor ante si post Rapid-Steaua ! Oricum el are o parte din vina ca este mediatizat ( ca orice alt colorat , le place sa fie pe scena , sa dea dedicatii si sa ceara de pomana !) , cealalta avand-o ziaristii care , in dorinta de a umple paginile cu ceva , intreaba pasaretu' daca e fumos afara si cum sunt semintele ! Opriti-va ca altfel vine Tepes !
si ce daca e stelist ala care a aruncat cu bricheta pana la urma au fost 30 de brichete nu una (au fost 30 de stelisti) vai de capul lor :)Forzza Steaua
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.