Alte știri din fotbal
„Spălare de bani” » Scandal în Bănie cu hotelul-fantomă de pe „Oblemenco”
8
Victorie la FIFA! Clubul din Superliga a câștigat procesul și are de încasat 1,3 milioane de euro
0
Adrian Mutu a răbufnit, după informația dezvăluită de GSP: „La ce înseamnă România, e o rușine”
5
„Alex nu trebuia să spună acel lucru” » Jucătorii Rapidului „l-au scos la tablă” pe Dobre
0
Știri din fotbal internațional
Andrei Rațiu, catastrofal la Atena: două faze în care și-a „îngropat” echipa
0
Returul sferturilor de finală din Conference League » Răzvan Marin a marcat
0
Surpriză! Supercomputerul a prezis cine va câștiga Liga Campionilor
0
Celta Vigo - Freiburg: coșmar și la retur pentru Ionuț Radu, gol după gol! » Dueluri încinse în celelalte 3 sferturi din Europa League
1
Lifestyle
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Nicușor Dan a anunțat că va organiza referendumul pe justiție în mai puțin ...
Libertatea
Șoc în fotbal: fostul portar Alex Manninger a murit într-un accident rutier ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
„Nu ești mult mai mamă, dacă ai născut pe cale naturală”. Interviu cu prof. ...
Libertatea
Nene jurnalistile (buahahaha), spune mah cum l-a "umilit" *** pe Rednic si cand murea Patrick Ekeng pe teren si *** *** matale se dadea de ceasul mortii (!?) sa faca schimbare ca sa castige meciul! Hai, ca si asta e tot o "umilinta" tot de nivelui GSP. Bah, voua nu va e rusine ce ati ajuns? Intre doua tzate fotoshopate ale Ana-Mariei Prodan careia un *** *** de pe la noi ii tot zice "sexi-imoresara" desi aia e grasa cat o ***, alte 3 *** ale lui Blanchard, 10 interviuri cu maestrul vostru spiritual, oierul din Pipera, mai bagati si voi o stire de sport reaala, aia fiind clasamentul. Vai de *** vostru de jurnalisti parliti!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Apropo, la mulți ani tuturor românilor (adevărați) !
Ăștia patru au luat locul leilor poleiți din fața palatului, amice. :))
Vranceanu'i sefu la DDD(Departamentul Denigrari Dinamo). A primit mana libera de la Ioanit.oaia sa fie la fel de echidistant ca el si sa arunce cu *** in Dinamo din toate pozitiile... si din bucatarie, si de pe "culoare", ca sa'l citez pe marele rege agramat sau pe agramatul care i'a tradus vorbele'n scris.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Până la urmă, cine-i șeful departamentului DD (Denigrări Dinamo) ?
Bine zici..... Bravo!
din cauza la antena sau pisica
Astia care tot o dati in sus si jos cu " Mimamo" in fiecare zi, la fiecare articol, aveti dislexie sau learning disability ? Ca ironici nu sunteti in niciun caz , desi banuiesc ca asta incercati.
Cred ca stiu de ce vedeti 4K cu purici, tineti pisica pe tv ???
Prostalai rinisti cat cuprinde!! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.