Alte știri din fotbal
Președintele Rapidului: „Incredibil! Un plus mare pentru noi”
0
Olimpiu Moruțan, decisiv în victoria Rapidului cu Petrolul: „Asta nu înseamnă că trebuie să fiu titular”
0
Antrenorul Petrolului, după 0-2 cu Rapid: „Am avut o problemă mare”
0
Dobre explică gestul obscen din Petrolul - Rapid: „Mi-a plăcut enorm”
4
Știri din fotbal internațional
Arsenal a pornit ca din tun în cursa de apărare a titlului!
0
Haos în Germania: Südwest-Derby întrerupt, polițiștii au intrat pe teren pe cai!
1
Inter l-a prezentat oficial pe Curtis Jones: „A venit momentul pentru o nouă aventură”
0
Rezultat șocant în Cupa Germaniei » La pauză, Eintracht conducea cu 10-0! A urmat cea mai mare victorie din istoria clubului
1
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Portarul din Serie A, surprins pe aeroportul Otopeni alături de o româncă celebră!
17
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Cristi Danileț, ironizează motivarea CCR în cazul „amendamentului Fritz”: ...
Libertatea
„Un alt fel de lockdown”. Orașul din Europa unde viața se trăiește de ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cinci directori de colegii naționale critică vehement examenul separat de ...
Libertatea
Blat toata ziua. Am vazut meciul. Cei de la Voluntari jucau de parca nu au mai vazut o minge in viata lor. Unde se joaca pe bune, acolo se vede adevarata fata a lui dimamo, adica la retrogadare
Blat ordinar ! Va urez retrogradare plecuta la amandoua !
Blat ordinar !Din acest motiv trebuie retrogradata aceasta echipa care este ca un cancer.Parca nu mai SCAPAM de ei odata
Ar fi pacat sa plece Simeone dupa rezultaul asta mare . Acest 3-0 cu Voluntari rivalizează cu chiar cu acel 3-0 cu Hamburg ! Propun prelungirea contractului pt marele antrenor faca se poate pe viață !
S a vazut clar in primele 20 de minute ca cei de la voluntari nu vor sa atace poarta lui dinamo.Ce rezultate extraordinare ar avea contra daca toate echipele din divizia A ar juca asa !Îl credeam domn pe andone dar vad ca e si el tot in spiritul militiei anilor '80 manjit si bagat in lucruri urat mirositoare.
Au jucat IN familie!
Eu as fi vrut sa pierdem si azi doar ca sa nu-l mai vad pe asta la echipa. E cel mai slab antrenor in ''era'' Negoita. Si Flavius Stoican parea Ancelotti pe langa asta.
Foarte inteligent domnul Contra, nu am ce sa zic ! Vrea sa credem ca o echipa care a jucat bine jumatate de meci din vreo 7-8 meciuri este de fapt o echipa buna. Toate meciurile, mai putin a doua repriza cu Voluntari, au fost niste accidente. Sa fim seriosi. Valoarea unei echipe este data de media evolutiilor sale !
culmea tupeului sa nu stii geographic unde e volumtari si fcfcsb
Asta e DInamo :))) castiga doar cu prietenul Andone :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.