Alte știri din fotbal
Billel Omrani, în probe la clubul din Superligă: „I-am dat o șansă”
0
Rapid mai „închide” un transfer din Serie A: vine și mijlocașul pentru Pancu!
0
Noul transfer al lui Dinamo încă nu a fost înregistrat și poate rata și meciul cu FC Voluntari: de ce întârzie procesul
0
Mihai Stoica, răspuns acid pentru Victor Pițurcă: „Nu a existat ca antrenor în Europa! Nu știe fotbal”
12
Știri din fotbal internațional
KuPS - Universitatea Craiova 1-1 » Campioana României se întoarce din Finlanda cu scor de calificare
24
Detaliu curios pe transmisiunea TV la KuPS - Craiova: au „rebotezat” campioana României
0
CFR Cluj - Tromso » DEZASTRU în Gruia: norvegienii marchează de două ori în 20 de minute
3
Oficial, Yan Diomande la Real Madrid! Cât a costat și pe câți ani a semnat
0
Lifestyle
Și-a etalat formele lucrate la sală pe plajele din Egipt » Campioana națională, imagini spectaculoase din vacanță
15
4.700 de locuri și gazon artificial » Cum arată stadionul din Finlanda unde Universitatea Craiova joacă azi
6
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
4
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
1
Începe procesul lui Călin Georgescu și Horațiu Potra. Ce a decis Înalta ...
Libertatea
„Ne-am îmbolnăvit toți”. Coșmarul unor români într-una dintre cele mai ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
ALADIN anunță furtuni cu rafale de vânt de până la 80 km pe oră, de-a ...
Libertatea
si-a bagat-o, dar degeaba
Ce dracu sa mai comentezi ? O repriza intreaga cu om in plus si tu joci fara niciun orizont la ciupeala .Brasovul a meritat punctul de azi . Asa e la fotbal , cand am egalat in cupa pe Vaslui in prelungiri a fost bine . Altfel , declaratiile lui Contra sunt "normale" , nici nu ma asteptam la altele.
iar cu echipele ce nu sunt satelitii ei au castigat din noroc.
asta e ma, de ce poola mea nu va retrageti din campionat daca steaua fura tot? mars de aici, m-am saturat de semianalfabeti frustrati care comenteaza pe aici. sunt unii decenti care comenteaza la subiect dar din pacate sunt coplesiti cei multi, da prosti
Contra asta l-o fi avut profesor pe Il Muce?! Nu de alta, dar nici ala nu e lasat, e mereu furat de arbitrii ... Ce apreciez insa la Mutu este declarația de dupa meci. El a jucat destul de bine, insa s-au dus vremurile cand putea rezolva singur un meci.
tre sa ai un caracter ft infect...sa declari ce a zis asta..~!!!
O fi Mutu cum o fi, dar se vede ca vine din alta lume: "Arbitraj normal spre bun... Am fost prea increzatori... Am platit pentru o eroare in defensiva..." Citez aproximativ, cert e ca si-a asumat esecul ca un profesionist, nu a dat vina pe arbitraj.
N-are pic de jena.... n-au fost in stare sa marcheze singuri macar un gol in tot meciul... au primit adversarii rosu foarte usor, si-au dat autogol gazdele... iar el comenteaza ca meciul a fost arbitrat in favoartea gazdelor :)) Stiam ca Petrolul nu prinde nici locul 2, sa fim seriosi... ei deja erau 5 puncte in spate ce naiba titlu sa ia astia, Astra sunt mult mai buni decat ei, iar Steaua au un grup unit... e greu sa piarda titlul, chiar daca nu au cine stie ce valori individuale.
powder
contra, tu esti tata?? sistemul e de vina, stim :)). sa joci cu un jucator in plus o repriza si sa nu fii in stare sa dai goluri.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.