Alte știri din fotbal
Echipe la Turcia - România, baraj pentru Mondial + ultimele informații: mesajele din vestiarul „tricolorilor”
22
Suporter de la Budapesta pentru naționala României: „Turcia - România 1-2. Vă spun și marcatorii”
0
Cele 3 mesaje tapetate în vestiarul României de la Tüpraş Stadium
1
Cârțu nu se aștepta ca Lucescu să-l lase în tribună cu Turcia: „Să știi că m-a surprins”
0
Știri din fotbal internațional
Gennaro Gattuso, selecționerul Italiei, înaintea barajului pentru Mondial: „Aud voci care îmi spun asta”
0
Amatorism incredibil! O altă vedetă de la Real Madrid examinată la piciorul greșit?! » L'Equipe face dezvăluiri halucinante
0
Xabi Alonso, tot mai aproape de Liverpool, dar cu o condiție importantă încălcată de Real Madrid
0
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » 16 naționale luptă pentru un loc în finală
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Gesine Weber, cercetătoare la Centre for Security Studies: „Dacă Europa ar ...
Libertatea
Am fost la meci si vreau sa spun ca de Matei am auzit când se strigau echipele si in a doua oara abia la gol. Lazar a fost de asemenea o deceptie. Au mimat fotbalul si au avut impresia ca vor castiga fara sa depuna cel mai mic efort. Degeaba s-au mai trezit in repriza a II a. Impresia generala a fost ca Dinamo daca juca la fel ca in al doilea mitan castiga la scor. Bilinski da 2 ori pe langa, sare mingea din el ca din coltul mesei! Ceahlaul e slaba rau de tot si a beneficiat de un penalti care nu cred ca se acorda nici la nivel de judet!
a dat si asta un gol si acum se crede mare valoare
de 44 de ani..)) adica de la 4 ani..))
..)))) doamneeee ajutaaaaaaaaa-neeee preeee noiii !!!!!!!>)) vad fotbal de 4 de ani, dar matei cosmin e primul fotbalist care fuge mai repede decat mingea, pe care deseori o uita in spate. si oricum, e printre putinii fotbalisti incapabili sa fuga mai mult de 30 de m fara sa lesine.
si eu am o dorinta : sa se transfere oriunde, oricand, pe oricat ! doar sa nu il mai vad in echipa ! si... doamne ajuta... sa-i ia cu el pe filip steliano si boubacar mansally !
Azi ai dat un gol frumos, dar de aici pana la glorioasa NATIONALA, Manschaft-ul celebrului Sir Pizzi Fergusson mai ai de tras!!!:))
Succes Cosmin!
Sa semnezi din nou cu Steaua ca sa te poti duce la pacanele cu Gabi Matei?:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.