Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
0
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
0
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Vești bune pentru Luis Enrique înainte de finala Ligii Campionilor
0
Decizie-bombă: Southampton, descalificată din lupta la promovare, fiindcă și-a spionat adversara
1
Arsenal este noua campioană a Angliei după 22 de ani! » Bournemouth a încurcat-o pe Manchester City
1
Marele Fabio Capello se simte mândru că l-a antrenat pe Cristi Chivu: „Se vede că i-a rămas un pic din mine!”
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Cinci măsuri de forță pe care Uniunea Europeană le poate folosi într-un ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
La noi e face o propaganda pro-UE absolut rupta de realitate, e normal ca unii oameni (mai ales ca Olaroiu, care traiesc de multi ani in zone din afara UE) sa aiba reactie de respingere totala si sa nu mai vada aspectele pozitive (sau sa le bagatelizeze). Pe de alta parte, daca tragem linie si adunam n-as baga mana in foc ca iesim pe plus cu aderarea la UE, in mod cert migrarea masiva a populatiei active sau vanzarea terenurilor agricole catre straini ar fi fost imposibile fara aderare asa ca...
Și când te gândești ca mulți îl propuneau antrenor la națională!? Dacă nu era " de plâns era de ras" ! " LASA-MA,cu Oli ca înnebunesc,FAC,Alergie " !
Ba da. Trebuie sa intelegem ca o parte vrea restauratia regimului comunist pentru ca acolo a taiat frunza la caini pe multiple avataje.
Stimate domnule Parpalache, am o singura intrebare pentru dvs.: De ce tov. Ceausescu a imprumutat bani din vest si i-a ingropat in industrii nerentabile? De ce Romania, fara datorii in 1990, nu si-a croit propriul drum? De ce sistemul comunist a fost / este falimentar? De ce, daca tot am facut tabula rasa cu trecutul, de ce securistii care au pus mana pe ramasitele rentabile ale economiei nationale nu au putut sa dezvolte o economie viabila, independenta de vest si de est? De ce economia romaneasca a fost decapitalizata in 1990?
Nu pot sa cred ca acest individ ne este servit ca model de antrenor, model uman si simbol moral.
Ma tu esti Simion sau Sosoaca.
Exact. Ai spus mai bine ca mine. E vulpea care n-a ajuns la struguri si spune ca sunt acri. Antrenorul bun doar de lumea araba si China frustrat de lipsa contractelor in Europa zice "lasati-ma cu UE".
Exact ma. Tu citesti dar nu pricepi.
Tu nu stii sa citesti? A, pardon e o intrebare retorica la prostovani ca tine.
Da este greu de înțeles pt. unii ce ne da noua UE.! Mai bine rămânem noi cu vechea întrebare, Ce ne da noua Oaia!? " Chiar si- a ,sa " ! Oaia ne da noua ; lina ,carne ,lapte și sa nu uitam Inteligenta ,Nu degeaba se spune ca ești "Deștept ca Oaia " ! PS. Puteți sa- l întrebați pe patronul fcsb cei mulți care îl susțin pe acest " antrenor" ca de fapt sant cam tot aceeași susținători, se confunda !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.