Alte știri din fotbal
Dănuț Lupu a numit antrenorul potrivit pentru Rapid: „I-aș da șansa să pregătească echipa”
1
De ce întârzie negocierile pentru noul contract al lui Nikita Stoinov la Dinamo: „O situație mai dificilă”
1
Steaua, victorie în fața lui FC Bihor în epilogul rundei 4 din play-off-ul Ligii 2
16
Alexandru Dobre, pus la zid: „Dacă nu-i convine, să meargă la Cupa Davis. Poate fi antrenor-jucător acolo”
1
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta: „Am făcut ceva ce nu s-a mai întâmplat niciodată în istoria clubului nostru”
0
Alvaro Arbeloa contestă arbitrajul de la Munchen: „Asta e și mai grav!”
0
Verdictul specialistului spaniol la faza eliminării lui Camavinga, în Bayern - Real Madrid
0
Haos la finalul meciului Bayern - Real Madrid » Arda Guler l-a urmărit pe „central” către vestiare
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Alexandru Rafila spune de ce nu a plătit 170 de milioane de euro ca să ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
PSD îi va cere lui Ilie Bolojan să demisioneze și îi dă 72 de ore să plece, ...
Libertatea
olaroiu.trebuie facut tot posibilul sa-l aduca pe olaroiu.
Fratilor, v-ati clatit la bila? Steaua are antrenor, pacat ca are cativa i.d.i.o.t.i. care fac planuri si strategii peste capul antrenorului. Who the fuck is Teia Sponte and Argaseala?
ASHTIA PRIN VESTIAR SE GANDESC CE ANTRENOR SA PUNA ...ASTA ESGTE TREABA LOR se pare nu sa joace fotbal
Cine ar avea sanse reale sa vina la Steaua si ar si accepta ar fi doar:Olaroiu si Uhrin Jr. Nu mai bateti apa in piua cu Piturca ca ala este expirat si va fi vai de noi daca va ajunge din nou la Steaua.Va pune din nou jucatorii in teren dupa simpatia sau antipatia care le-o poarta,ala nu e antrenor.Protasov dupa cum am mai spus si in alte dati nu va mai veni niciodata la Steaua asa ca nu mai insistati aiurea cu numele asta.Becali l-a aruncat k pe o carpa si credeti ca ala o sa-l ierte vreodata?
aceleasi fetze triste de antrenori care se permuta intre ei..nici unul cu rezultate de antrenor adevarat...un club mare nu ar face experimente la nesfarsit...se pare ca nu suntem
Sa vina Piturca, ca el a avut rezultate notabile !
Cei mai potriviti antrenori ar fi, in acest moment: 1 Uhrin Jr 2 Dan Petrescu 3 Olaroiu Exact in aceasta ordine. Am mai spus si repet la aceasta echipa trebuie un antrenor care sa se impuna sa ii aduca cu picioarele pe pamant. Disciplina dura si multa munca ii salveaza pe acesti jucatori. Bafta
3 antrenori ar face treaba la Steaua: 1.Oleg Protasov 2.Dan Petrescu 3.Petre Grigoras
Piturca sa vina , a avut curaj sa-i cheme la nationala pe Tanase si Bourceanu deci poate si schimba ceva , pacat a fost demis , OLI STAI PE LA ARABI
hai piti la steaua! te potrivesti de minune cu ciobanu. si sa-i lasi cand mai au doar sanse matematice sa scape de retrogradare
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.