Alte știri din fotbal
Avem raportul: Becali nu-l mai suportă sau a văzut alt meci!
1
Emil Grădinescu a sfidat Steaua și instanțele: „FCSB a câștigat Cupa Campionilor”
12
Decizie surpriză după două etape » A fost om de bază sezonul trecut, dar azi s-a înțeles cu clubul pentru rezilierea contractului
0
Fostul fotbalist român, suspectat de fraudă cu siteuri de dating! Profit de 3,5 milioane de euro
2
Știri din fotbal internațional
Jose Mourinho îl anunță pe noul The Special One: „Înainte eram mai egocentric, acum sunt...”
0
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
0
Lionel Scaloni și-a deschis sufletul după o pauză de trei ani: „Cine are un prieten argentinian deține o comoară”
0
Cine este miliardarul rus care l-a „îngropat” pe Andrea Pirlo: legătura cu Vlad Dragomir și episodul care i-a blocat cetățenia în Moldova
1
Lifestyle
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
0
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
0
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
15
Noua sală ultramodernă a României va fi inaugurată săptămâna viitoare » Nimeni nu va ghici primul meci care va fi găzduit acolo
7
Indicatorul rutier 269 pe care puțini șoferi îl cunosc: amenda ajunge la ...
Libertatea
Pentagonul elaborează scenarii pentru o operațiune terestră de amploare în ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Harta județelor lovite de furtuni puternice, luni și marți. ANM a emis noi ...
Libertatea
Alt nebun, asta vorbeste cu propria lui clona.
Il vrei la Dinamo? :)))))))))
4 titluri, semifinala EL, participari in UCl cu duiumul, si nu foarte rele, faima, glorie, bani. la nivelul Romanieid e azi. e putin ? sigur ca se poate mai mult, dar, altii nu au facut nici macar cat a facut el pentru clubul vostru. e opinia mea, am mai spus-o si o mentin. are gargaunii lui, asta e adevarat.
:))))))))))AHAHAHA, pentru mine e un deliciu sa citesc comentariile lui RATTATDOOM, rad cu gura pana la urechi :))))))))))
Amicii respectivi sunt imbracati in halate albe. Saracul ..........
:))))))))))))))))) Nu esti sanatos la cap:))))))))))
care-i faza cu banii? te angajezi intr-un club si pana in toamna stai acolo :)))bani au toti tzziganii,omenie iti trebuie :)))
Ce v-am zis? :)))))))))) Deja se crede Gregorian Bivolaru, rapidistii arunca cu urina, asta o bea dimineata.
Ce concediu visezi? I-au schimbat doctorii medicatia. Chiar el a postat pe forum ca fost de multe ori la Balamucul Obregia.
esti bland prietene
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.