Alte știri din fotbal
CFR Cluj - FC Voluntari, meciul care deschide ziua în Superligă » Echipele probabile + cotele
0
Dennis Politic, scos la vânzare! Cât cere Becali: își asumă o pierdere uriașă
1
Gigi Becali a dezvăluit cum îl controlează pe Tavi Popescu: „A acceptat, nu putem să-l obligăm dacă nu vrea”
6
Criticat de Becali și după ce a marcat, Dennis Politic răspunde: „Am vrut să ne reglăm”
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal vrea să-l facă pe Vinicius jr cel mai bine plătit din istoria clubului!
0
Andrea Pirlo a rupt tăcerea după scandalul izbucnit în Italia: „Nu depinde de o funcție”
0
Cofondatorul Facebook, invitat să i se alăture lui Jeff Bezos la Liverpool
0
Supărarea lui Cristiano » Al Nassr are mari probleme financiare!
0
Lifestyle
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
14
Noua sală ultramodernă a României va fi inaugurată săptămâna viitoare » Nimeni nu va ghici primul meci care va fi găzduit acolo
7
Daniela Crudu și Mădălina Pamfile au apărut pe gazon la Botoșani
6
Gafă sinistră, în direct, la nunta verii în fotbal: „Aici vor avea loc funeraliile căpitanului naționalei!”
5
Român întors acasă după 25 de ani în Germania: „Și urzica e mai faină aici ...
Libertatea
Pentagonul elaborează scenarii pentru o operațiune terestră de amploare în ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
A treia dronă doborâtă de un avion F-16 în spațiul aerian românesc în ...
Libertatea
Uiiii, s-a rasturnat lumea cu capul in jos!? Pai daca este adevarat ce se vehiculeaza si nu doar in presa, numai Astra sau Petrolul ar mai avea sanse la titlu, ca vreti sau nu! Bine, maine dimineata o sa apara Ovidiu si ne va spune ca CSU castiga titlul la pas. :)))
La urma urmei...toate echipele au inceput de undeva :) Imi place sa vad ca se formeaza noi echipe...ca dispar altele...pana la urma asta e legea vietii :) Some rise, others fall...
E prea devreme sa ne pronuntam! Sa asteptam "mercato"-ul!
Ipotetic vorbind Cristi! Suma vehiculata de mine era ipotetica si ca pleaca mare parte a titularilor Stelei era ipotetic. Aici era vorba de logica. Traditie in Bulgaria au CSKA si Levski Sofia. Acum fac legea acolo o echipa anonima pe nume de Ludogoretz Razgrad! FARA TRADITIE, FARA SUPORTERI, acum nu stiu daca au si aia securisti basisti la conducere. Ahmmm pardon, au un mafiot patron, am uitat. Sper ca intelegi ideea.
De data asta tind sa fiu de acord cu Vaalah Dementor, Steaua nu prea are un adversar viabil la titlu. Sa fim seriosi...e liga insolventilor si Liga Schiopilor...ce naiba?
pai atunci petrolul,oricum nu voi,dinamo nu il mai ia in urmatorii 5 ani
nu castiga astra campionatul viitor.
Interesant cine aminteste de caracatite, cel care foloseste propriile tentacule (clone) pe aici. :) Ma mira cum de nu ai intrat inca cu clona mea ca eu as fi evreu, dupa ce am spus "Jesus Christ". :) Tu esti un visator, in acest moment se vede la orizont un iceberg cu care putem intra in coliziune, insa tu visezi cai verzi pe pereti. Te dai apolitic sau antipolitic, insa cand nu sunt discutii pe tema asta si nu-i multa lume, doar in PDL si Basescu dai! Repet, pe mine ma doare in püla de toate partidele de la noi, asa ca de mine nu te poti lua pe tema asta.
ba tu esdi nebun pintilii si szukalka pleaca la arbi ce titlu visezi ? eu zic sa te trezesti
Voi doi sunteti caracatita Paul aia care pronostica rezultatele. Steaua nu pierde acest titlu pt ca nu are adversar.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.