Alte știri din fotbal
Dănuț Lupu a numit antrenorul potrivit pentru Rapid: „I-aș da șansa să pregătească echipa”
1
De ce întârzie negocierile pentru noul contract al lui Nikita Stoinov la Dinamo: „O situație mai dificilă”
1
Steaua, victorie în fața lui FC Bihor în epilogul rundei 4 din play-off-ul Ligii 2
16
Alexandru Dobre, pus la zid: „Dacă nu-i convine, să meargă la Cupa Davis. Poate fi antrenor-jucător acolo”
1
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta: „Am făcut ceva ce nu s-a mai întâmplat niciodată în istoria clubului nostru”
0
Alvaro Arbeloa contestă arbitrajul de la Munchen: „Asta e și mai grav!”
0
Verdictul specialistului spaniol la faza eliminării lui Camavinga, în Bayern - Real Madrid
0
Haos la finalul meciului Bayern - Real Madrid » Arda Guler l-a urmărit pe „central” către vestiare
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Alexandru Rafila spune de ce nu a plătit 170 de milioane de euro ca să ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
PSD îi va cere lui Ilie Bolojan să demisioneze și îi dă 72 de ore să plece, ...
Libertatea
Sa nu uitam ca Craciunescu a fost si el arbitru... si mai mult de atat (cel mai mare arbitru hot).. el a rezolvat cele mai multe meciuri... este normal ca fiecare parinte sa isi promoveze copilul! Numai la noi in tara le este taiat capul arbitriilor de catre unii care au fost si ei arbitrii sau de ratatii de ziaristi!
Uite cine vorbeste ? Te crezi mare mahar ! Esti un frustrat iar al tau fiu este o catastrofa de arbitru . Nici macar mutra de arbitru nu are . Ce vrei sa-l puna pe el la toate meciurile sa nu ne mai putem uita la televizor ???
yooo ... fii-su nu-i arbitru ;)
Poli- Steaua 2-0.nu l-ai vazut?Sau ai fost prezident acolo si...
Augustus nu are tinuta deloc. Concludenta e poza de la acest articol. Uite ce par dezordonat are si cum sta pe el echipamentul. E PUTIN gras sau mi se pare mie ? :D
bine ca fii-tu n-a gresit:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.