Alte știri din fotbal
„Te uiți la altceva, nu la fotbal” » Andrei Nicolescu l-a distrus pe Victor Angelescu pe tema arbitrajului: „Ce s-a întâmplat anul trecut în play-off?”
2
E gata! FCSB se mută din București: „A fost Florin Cernat azi, terenul e impecabil acolo!”
12
Dinamo - FCSB nu se poate juca pe Arena Națională, iar Mihai Stoica și Andrei Nicolescu au căzut de acord: „Mergem și jucăm la Cluj”
0
7-1! U Cluj și-a spulberat adversara de astăzi
2
Știri din fotbal internațional
Istvan Kovacs, un nou meci cu scandal în Europa! Patronul lui Darius Olaru a părut că l-a lovit pe arbitru: imagini incredibile de la final
0
Tabloul complet al play-off-ului Ligii Campionilor » Iată cele 7 meciuri!
3
Cristiano Ronaldo s-a căsătorit cu Georgina Rodriguez! Ceremonie discretă în Portugalia
1
Cea mai mare surpriză din preliminariile Ligii Campionilor » Clubul poate juca în grupe la București
0
Lifestyle
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
5
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
2
Cum arată gazonul de pe Cluj Arena, după cele patru zile de Untold
5
Gara din București dispare după 66 de ani. Buldozerele au intrat pe ...
Libertatea
Record în agricultură: Un fermier din Republica Moldova a crescut un pepene ...
Adevărul
Paradoxul din sudul României: de 13 ani fără fotbal la nivel național, însă ...
GSP SPECIAL
Ce urmează după oprirea Unității 2 Cernavodă? Expertul în energie Ionuț ...
Libertatea
Si care e noutatea !!!! Astia sau opus statului unitar Roman inca din 16 decembrie 89 ' dar dupa cum am spus e nevoie de votul a 3/4 din parlamentari sa schimbi ceva in constitutie .
" niciodata nu voi accepta asa ceva" - normal, asta e cascavalul meu, nu-l dau la straini :))) uitati-va cat de tare e dinamo in campionatul in care craciunescu e seful arbitrilor, si uitati-va cat de inexistent este in Europa, unde sunt alti arbitri !!! chiar si Gaz-Metan Medias face puncte intr-un singur sezon cat dinamo cumulat din 90 incoace :))) comparat cu Steaua nici nu mai zic . . . asta e realitatea !!! DE CAND E MAFIOTUL DE cRACIUNESCU IN FUNCTIE, NU EXISTA ETAPA CA CEL PUTIN O ECHIPA BUCURESTEANA SA NU CASTIGE MECI DIN PENALTY cel putin discutabil; dar mai degraba acordat cu hotie curata, pe fata !!! cine e de partea lui craciunescu ? clanul fecaliilor !!! si asta spune
FOARTE CIUDAT UNGURU CAND AU VRUT TOTI PATRONI DIN LIGA 1 ARBITRI STRAINI NUMAI EI SAU OPUS ACUM SA INTORS ROATA NUMAI AU ACCES LA BUTOANE SI VOR SCHIMBARI LA CCA ,ATI FACUT CE ATI VRUT CU ARBITRI IN ULTIMI ANI DAR SA TERMINAT TOTUL SPER SA DISPARETI DE PE PRIMA SCENA A LIGI 1
este gresita conceptia , daca este strain este incoruptibil sau ce ? sau doar paskany are acces la arbitrii straini iar ceilalti din campionat nu .
Bravo tata esti roman de-al meu! Mai trebuie adaugat ca si complimente pentru boanghini; menye fosat pichaya be si istem boszmeg!
Ești dus cu capul rău de tot. Nu Boc a propus asta ci parlamentarii UDMR care sunt în spatele infecție de echipa horthista din Cluj, au propus revizuirea art. 1, cică nu este european bai. Ca bozgorii o cer, pot sa înțeleg asta, ei au obiectivele lor, dar ce este șocant , este lipsa de reacție a societății civile din Ardeal.
sa i dea lui dinamo alt campionat... si restul echipelor sa joace cu romani. dar daca e si dinamo in campionatul asta.... trebuie obligatoriu arbitrii valorisi din strainatate, nu arbitrii carora le transmite borcea sa i dea banii imprumutati inapoi
Primul ministru al Romaniei nu are puterea juridica sa schimbe Constitutia Romaniei . Asta numai 3/4 din Parlament din ambele camere DECID .
daca un antidinamovist ca ...craciunescu spune asa ceva e clar ca pletosul de paszkany (am luat cu copy paste numele romanului astuia doar ca am scris cu p mic ca asa merita) fura curent... occidentali pe naiba... putina demnitate nu ar strica...
RUSINE NU STI SA PERZI TACI VOI SUNTETI CEI MAI AVANTAJATI ATI CASTIGAT UN CAMPIONAT DATORITA LUI DINAMO AI UITAT
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.