Alte știri din fotbal
Hermannstadt - Dinamo, în etapa #23 din Superliga » „Câinii” pot urca pe locul 1
5
Dennis Politic, OUT de la FCSB: „Negociem cu un club pentru el”
1
Mihai Teja nu se dezminte » Încă un interviu în care își face praf echipa: „Mie mi-a fost rușine să mă uit la prima repriză!”
1
Transfer pentru viitor » FC Argeș l-a luat de la Craiova pe fotbalistul remarcat de Gâlcă: debut în Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Eden Hazard revine în atenție cu un transfer în Italia » E colegul lui Ronaldinho, Eto'o, Roberto Carlos și Zenga!
0
Fotbalistul din prima ligă, împușcat mortal în timpul protestelor din Iran » Avea doar 20 de ani
0
Ca la Polul Nord! Meci amânat în Turcia din cauza stratului de 40 de centimetri de zăpadă
1
Concluzia lui Fabio Capello după cinci luni din acest sezon: „Chivu a strâns deja mult grâu ca să facă pâine!”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Tudor Chirilă, replică dură pentru Grindeanu: „Sluga lui Dragnea, prietenul ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Ce a răspuns Nicușor Dan, întrebat dacă România va plăti un miliard de ...
Libertatea
...te referi la DSP Dolj , nu?!?!...acolo e ceva putred...s-au cam încălcat niste reguli, prietene, va credeți deasupra tuturor,
deci daca alti fura putem si noi... perfect oltenesc gandit :))) bravo...
Aia e faza...pentru ca DSP-u este fan CSU P S D, la ei nu se impun la 7 zile...aia 3 nu se pun cica la infectati...nu au legatura cu echipa :))) mai ales preparatorul fizic :))))
Ne certăm ca fraierii. Ambele echipe au testele facute in 7 zile. Dacă la inceputul meciului echipele nu prezinta rezultatele testelor jucatorilor conform protocolului, arbitru si observatorul nu da drumul la meci si consemnează in foaia de joc. Echipa care nu le are pierde la masa verde. E simplu.
Nu putem noi fura cate campionate ati furat voi. Zici de PSD , dar in spatele vostru este Dâncu si altii ca el
Si asta schimba protocoalele sau legile? Dar mna...ce sa te astepti de la aia care au numite bancuri dupa ei ...
Ma prazule... toate echipele cu 3 sau mai multe cazuri au intrat in carantina. De ce la CSU P S D nu a fost impusa de DSP? De ce sunt ei imuni? CUm adica preparatorul fizic nu are legatura cu echipa ?
Credeam ca CSU sunt o echipa serioasa care vrea sa joace fotbal! CFR la fel! Dar vada ca ambele, ca si celelalte echipe din L1 sunt in aceeasi mocirla, manjite din cap pana in picioare! Dinamo sunt mici copii pe langa ceilalti! Foarte palpitant acest campionat, foarte interesant cum se va decide campioana,rusine FRF si LPF cu toate regulamentele voastre! Luati o gramada de bani fara sa stiti ce e cu voi!Asta pentru ca vi se permite, ca asa-i in ,,democratie,,! Singura satisfactie e ca unii nu au luat nici anul asta nimic, doar o cupa care nu prea ii interesa(daca ne luam dupa minciunile unora)!
Nii la el!Crezi ca DSP-ul vostru de slana,e mai de incredere?Io ma refeream la o testare cinstita-la o institutie in afara tutelei jupanilor sau a grofilor locali!
fcsb si csu, doua clone.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.