Comentarii (46)

suporterucv  •  18 Februarie 2020, 15:20

Craiova, daca s-ar ridica la nivelul suporterilor pe care ii are, ar trebui sa joace an de an in grupele EL si din cand in cand in CL !!

dansy  •  18 Februarie 2020, 12:28
Postat de Gabriel Zoro pe 17 Februarie 2020, 21:21

Luați legătura cu vodcuta să trimită toți membrii psd.Oare culorile echipei nu ar trebui să fie roșu-alb,cu siglă trei trandafiri.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

dansy  •  18 Februarie 2020, 12:24
Postat de Gabriel Topai pe 17 Februarie 2020, 21:40

Nu aveti ce arata, echipa aia CS U Craiova este o marioneta a FCSB-ului. Echipa care exista sa-l serveasca pe jupanul Becali, finantatorii CS U Craiova nu au tuleap ptr. Liga 1. Asa ca ciocul mic, pana la proba contrarie.

Topaie prin alte locuri fraiere!

dansy  •  18 Februarie 2020, 12:23
Postat de Daniel Buriu pe 18 Februarie 2020, 11:54

Sunt Rapidist, dar....., imi doresc ca Stiinta sa castige campionatul! Iar in toamna sa jucam si noi in liga 1. Sa aratam celor fara stadion, palmares, sigla, suporteri, ce inseamna dragoste pt o echipa! Hai, Craiova campioana! Hai, Rapiduletul din Giulesti

Te salutam cu drag rapidistule si dorim sa ti se indeplineasca dorintele.

Daniel Buriu  •  18 Februarie 2020, 11:54

Sunt Rapidist, dar....., imi doresc ca Stiinta sa castige campionatul! Iar in toamna sa jucam si noi in liga 1. Sa aratam celor fara stadion, palmares, sigla, suporteri, ce inseamna dragoste pt o echipa! Hai, Craiova campioana! Hai, Rapiduletul din Giulesti

1923rapidgiulesti  •  18 Februarie 2020, 11:42

Singurul loc din țara asta unde putea fi ridicat in slavi omul care le a distrus echipa...ma refer la Piturca,vai de capul vistru...

Danut Ognean  •  18 Februarie 2020, 10:55

fortza cfr

aius  •  18 Februarie 2020, 01:05

Lasati-ne cu fcsb,ca astia nu au decat 1000 de spectatori pe meci, de unde diferenta asa mica !Sa vedem cati are fcsb si craiova in ultima etapa !

Gabriel Topai  •  17 Februarie 2020, 21:40

Nu aveti ce arata, echipa aia CS U Craiova este o marioneta a FCSB-ului. Echipa care exista sa-l serveasca pe jupanul Becali, finantatorii CS U Craiova nu au tuleap ptr. Liga 1. Asa ca ciocul mic, pana la proba contrarie.

Gabriel Zoro  •  17 Februarie 2020, 21:21

Luați legătura cu vodcuta să trimită toți membrii psd.Oare culorile echipei nu ar trebui să fie roșu-alb,cu siglă trei trandafiri.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • •••
  • 5