Alte știri din fotbal
Leo Grozavu cere socoteală după eșecul de la Miercurea Ciuc: „Trebuie să răspundă!”
1
CFR Cluj - Oțelul, meci din runda 22 a Superligii » Cartonaș ROȘU în minutul 28
2
Explicația unei schimbări surprinzătoare în Giulești » De ce a „dispărut” Petrila la pauza meciului Rapid - Metaloglobus
0
Soacra pune presiune și îi dă cele mai bune sfaturi » „Dublul” campion al României e gata de revenirea în Superligă: „Să fie totul bine!”
0
Știri din fotbal internațional
Cu Stanciu pe picior de plecare, Genoa a remizat astăzi în Serie A
0
Alanyaspor - Fenerbahce, meci de foc în Turcia » Ce se întâmplă cu Ianis Hagi
0
4 goluri, răsturnare de scor și „roșu” în meciul lui Virgil Ghiță din Germania
0
Raphinha, OUT pentru meciul cu Sociedad! » Anunțul făcut de Barcelona
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
1
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Un polițist de la IPJ Constanța a făcut controale, dar a primit 5.000 euro ...
Libertatea
Cum a reușit o brigadă fondată de un miliardar ucrainean să dea o lovitură ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Traian Băsescu se plânge că a ieșit cu o pensie prea mică în 2014. Ce ...
Libertatea
Pe noi? Anul asta ati facut 0-0, cu Man si Coman pe teren. Din partea mea puteti sa va minti in continuare, n-am nimic impotriva.
Tu suferi de sindromul Stockholm. Dupa ce v-au furat franarii, ai devenit fanul lor:))) La Cicaldau era de galben, dar și la Chipciu pentru tinerea prelungita, iar Omrani merita rosu direct după ce l-a lovit pe Papp. In rest, Bordeianu a faultat din spate și s-a tăvălit "de durere", asa ca Hațegan "a uitat" sa-i dea al doilea galben.
Aptopos..in ultimii ani doar cfr ul. A Iesit onorabil din europa
Dacă timp de 3 ani te chinui să promovezi din liga 4 in liga 3, și beneficiezi de o promovare la masa verde, atunci nu ai cum să fii Steaua. #stopspalariidebanipublici
V-am accidentat bine de tot!
Una din astea 2 va fi campioana romaniei 100%. Puteti sa-i aplaudati deja! :))
Asa joacą cfr de obicei. Cu acordul arbitrului.
Ala a fost un accident, nu mai prindeti asemenea meci curand.
Frânarii s-au retras la depou,au trecut la antijoc!
Adica e echidistant ? :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.