Alte știri din fotbal
Sabău transferă din Franța! Farul s-a înțeles cu un mijlocaș format la Marseille și Nice
0
Rapid a anunțat două despărțiri dintr-un foc
1
Iată noul staff tehnic de la Dinamo! Ei îl vor ajuta pe Nuno Campos
0
Craiova a anunțat despărțirea de încă un fotbalist din echipa de titlu: „Vasile, tu ești buburuza noastră”
5
Știri din fotbal internațional
Jurgen Klopp atacă FIFA în plin Campionat Mondial: „Fotbalul este ostaticul unor oficiali din birouri cu aer condiționat”
0
Carlo Ancelotti a dat vestea așteptată de toți brazilienii: care e starea lui Neymar
1
FIFA a impus naționalei de la Mondial să își schimbe echipamentul: le-au interzis cele 7 stele
0
Haitian de națională, trecut prin România, ne explică secretele țării-fenomen de la Campionatul Mondial: „Sunt câteva lucruri care ne fac unici. Și nu avem slăbiciuni”
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
All inclusive sau doar cazare: cât cheltuiești pe zi în Grecia, Italia, ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Zece elevi de clasa a VIII-a vor da și Evaluarea Națională și Bacalaureatul ...
Libertatea
cardul e fizic, contul e virtual și nenominal.
Stai ca si-a revenit pentru moment! Si-a dat seama ca nu discuta cu o singura persoana(randoom), din moment ce unul e in Italia, doi prin Bucuresti, unul la Satu Mare, altul la Baia Mare.....:))))))
Vine ala la intalnire la Sf. Asteapta!:) Era dificil un videocall!:))) Putea sa-si puna o cagula pe fata daca-i este frica!:) Niciunul n-are curaj sa-l sun cu video, dar se dau zmei pe aici!:)
cam si viramentul se poate verifica de pe ce numa vine ,mai nou fara poza ,id etc nu-ti face nimeni nici card virtual ...:)) te baga amanta la inaintare!:))
Hai ca văd ca toată lumea serioasă a plecat la culcare, au rămas doar săracii postaci ai fermei fcsbiste, experți in .... moneda virtuală! Banii, sunt ca ai ei, exista doar un cyberspace in realiate nu au una de 100 in portofel. :-))) Azi avem o zi interesantă la CAB, sa speram ca fcsbistii au reușit sa strângă 50 de lei și sa plătească taxa de timbru! :-)))
*** tu te încurci în bălării cum ieși dintre corturi, nici nu ajungi la drum. Da ia zi, în Caraibe cu ce plătești? :)) Pun pariu că, la cât de proastă ești, crezi că Caraibe e o țară :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai nu sunt mà postac dovedit!? Sau esti uituc?:))) Atunci ce mai astepti!?:)))
aia este o metoda , 100 de amante si imparti banii ,aSA NU BATE LA OKI !:)) sau la toate neamurile cate 500 euro pe luna ,na ca am zis-o !:))
Poate i-ar face, dar hadriann nu se intalneste cu persoane straine! Exact ca tine!:)
on line shopping ,ma refer ,atat ,in rest il ai degeaba!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.