Comentarii (31)
dansy  •  02 August 2020, 10:15
Postat de v1ad pe 01 August 2020, 17:29

Cs universitatea "2 penaltyuri sau masa verde" Craiova e cea mai curata si cinstită echipa. Nu a mai jucat un meci de o luna. Doar cadouri de 3 etape incoace.

Cat tupeu si nesimtire la voi cei 1000 de suporteri ai CFR dupa cele doua amicale cu Botosani si FCSB,Nerusinatilor!

Ion-Cristea Octavian  •  01 August 2020, 21:43

Nu stiam ca se sărbătorește în strada locul 2. Va da CFR cu terenul in cap!

antihotie  •  01 August 2020, 17:40
Postat de Alice Popa pe 01 August 2020, 13:59

Bancu va juca cu CFR Cluj?

deac, tu esti ma?

v1ad  •  01 August 2020, 17:29
Postat de antihotie pe 01 August 2020, 17:11

clujenii n-au facut decat blaturi si furturi cu arbitrii, nu numai anul asta ci la fiecare editie de campionat, un fel de pol al hotiei din fotbalul romanesc

Cs universitatea "2 penaltyuri sau masa verde" Craiova e cea mai curata si cinstită echipa. Nu a mai jucat un meci de o luna. Doar cadouri de 3 etape incoace.

antihotie  •  01 August 2020, 17:11

clujenii n-au facut decat blaturi si furturi cu arbitrii, nu numai anul asta ci la fiecare editie de campionat, un fel de pol al hotiei din fotbalul romanesc

Ionel Potec  •  01 August 2020, 17:07
Postat de mosierul pe 01 August 2020, 16:40

...vă dați victime dar de fapt voi sunteți cei care umblați cu mânareli...

Tripleta de aur a cfrului dincu rus gusa ce parere au mosiere? Butoanele sunt la ei sigur nu iti dai seama? Astia de la craiova sunt la grupa mica fata de cei trei magi cu cel putin 3 campionate in palmares dar meciul direct va decide mai avem putin de asteptat, in mod normal la cum se joaca craiova ar trebui sa bata fara emotii dar tocmai lipsa meciurilor sa le dea o sansa cfrului, asta a si urmarit cei trei magi sa ii scoata din mina pe olteni

eugen_76pan  •  01 August 2020, 16:56

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

eugen_76pan  •  01 August 2020, 16:56

mai degraba trebuia intrebat ala daca i se pare corect ca becali sa le dea 3 puncte...

mosierul  •  01 August 2020, 16:40
Postat de ertyuiop pe 01 August 2020, 16:28

daca Craiolguta cade in groapa pe care o tot sapa CFR-ului si nu poate disputa meciul de luni e antologie umoristica.......atentie la dsp-uri pt ca sunt focare de ciume rosiii, psd-iste! De aici isi trag seva 2 echipe, una se vrea campioana iar cealalta salvata de la retrogradare!

...vă dați victime dar de fapt voi sunteți cei care umblați cu mânareli...

Mircea Gabriel Bleoca  •  01 August 2020, 16:39

Un meci care pe care!!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4