Alte știri din fotbal
Eugen Neagoe, după ce a încurcat-o pe Dinamo: „Fără cadoul de la noi, nu ne puteau da gol!” + Anunță un transfer-bombă: „Surpriză pentru toată lumea”
0
Gicu Grozav: „Nu cred că sunt eu omul meciului” » Cum a explicat manifestările după gol: „M-am descătușat și eu!”
1
Florin Prunea nu l-a menajat pe Devis Epassy după ce a „comis-o” cu Petrolul: „Dublă greșeală!”
1
S-a încăpățânat să gafeze: Epassy, două greșeli la faza în care Petrolul a egalat-o pe Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Volodimir Zelenski a vorbit cu Nicușor Dan despre energia din Ucraina: ...
Libertatea
Dar penaltiul din m in 1 asupra lui Mihaila nu conta???
Bai *** dar penaltiulk clar din min.1 asupra lui Mihaila l-ai vazut???La bara lui Perovici ai vazut cum Perovici s-a urcat pe aparatorul Craiovei??S-a sprijinit cu ambele maini pe umerii aparatorului.Dar penaltiul la hentul clar facut de Dinamo in propriu careu l-ai vazut.Nu ti-e rusine ???Apoi la 4-1 te legi de o faza la limita???Stilui Dinamo de dinainte de 1989.....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
D-le Apostol dar penaltiul din min.1 asupra lui Mihaila l-ai vazut cumva sau atunci ai fost orb????
Ce rezultat a influentat ? Craiova a fost trei clase peste Dinamo, faza a fost intr-adevar la limita, posibil sa nu fi fost offside, dar au fost o carca de faze judecate in favoarea lui Dinamo, inclusiv doua penalty-uri. Atacul Craiovei a facut ce a vrut cu apararea lui Dinamo, asta trebuie sa vedeti voi, altfel o sa dati vina pe altii pana la sfarsitul campionatului.
Ce echipa urâtă e dinamo asta, din negura istoriei securisto-militienesti venită si tot asa a ramas, la faza cu pulic când putea face 3-2 era un jucator accidentat al universității mingea era in terenul lor jucătorii cereau întreruperea jocului unii dintre cei ai craiovei chiar s-au oprit si ei cu o lipsă totală de fair play continuă faza si sunt aproape de a marca. Imi doresc ca in toate meciurile de acum înainte să îi batem cu 2-3 greseli de arbitraj favorabile pentru că așa se echilibrează situatia din trecut când câștigau numai cu arbitraje favorabile dictate de ministerul afacerilor interne
arbitraj impecabil, Craiova trebuia sa marcheze de 7 , 8 ori, nu dai toata ziua peste asa o aparare catastrofala
Uiţi că în min. 1 putea fi 1-0 pentru CSU ! Fazele din min. 1 şi min. 11 au fost greşeli omeneşti, ambele la limită. Dacă le acorda pe amândouă (în min. 1 nu a dat nici măcar lovitură liberă !) era 1-1. La halul în care a jucat, crezi că Dinamo ar fi scos măcar un egal ?! În plus, ai uitat de henţul în careu din repriza a II-a...Şi atunci, faţă de cine e hoţia ?!
regula asta u21 nu ne ajuta deloc, ni se baga pe gat fotbalisti fara valoare cum ar fii ciobotariu sau moldoveanu asta, in locu lor puteai gasi 2 fotbalisti mai buni care nu ti-ar fi pierdut meciu asta , greseli impardonabile , de clasa 0 , nici macar clasa 1 !!!
Hotzie la drumu mare, asa arbitraj infect doar pe vremea cooperativei mai vedeai, incredibil , cat poate sa ne fure, nu se vrea Dinamo in playoff, pai macar sa ne zica draqq sa ne retragem odata din *** !!! Gol anulat al nostru la 0-0 , perfect valabil, altfel se schimba soarta jocului, am avut si ghinion, bara lui perovic la 3-0 sau puljic la 3-2 singur cu portaru, astea sunt greseli impardonabile, si echipa a fost prabusita, ne trebuie urgent inlocuitor pentru zapacitu ala de filip si pustiu ala anti talent pe nume ci0botariu, poate se gandeste uhrin la mahlangu ca era un articol pe tema asta, e de 100 de ori mai bun decat *** de filip, iar ci0b0tariu sa se duca ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.