Alte știri din fotbal
Ionuț Radu, OUT de la lot! Staff-ul naționalei a convocat deja un alt portar!
18
Chemat de urgență din vacanță să-l înlocuiască pe Ionuț Radu! Lucescu a anunțat convocarea
21
MM Stoica, consternat după ultima lovitură de la națională: „E ciudat ce face Ionuț Radu”
2
Mircea Lucescu a decis cine apără în Turcia - România » Cum va arăta echipa la Istanbul
0
Știri din fotbal internațional
Ce scrie presa din Italia, după ce Interul lui Chivu s-a împiedicat cu Fiorentina: „Nu mai știe să câștige”
0
FAIL Inter, după ce a condus tot meciul! Echipa lui Chivu pierde teren în lupta la titlu
1
Mikel Arteta, după ce visul „cvadruplei” s-a spulberat pentru Arsenal: „Este foarte greu de acceptat”
0
Pep Guardiola, epuizat după triumful din Cupa Ligii Angliei: „Ne-au sufocat, o echipă aproape imbatabilă”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
15
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Instructorii ucraineni trimiși în Orientul Mijlociu, „șocați” de tactica ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Donald Trump a anunțat „moartea Iranului” și noua sa țintă: „Cel mai mare ...
Libertatea
SA VA FIE RUSINE . DE CE CENZURATI OPINIILE ?
Mai bine in B daca asta ar fi solutia sa plece Mititelu.....sa vedem atunci cati suporteri, adevarati suporteri, vor ramane langa echipa. Am mai trait odata aceasta experienta si cred ca vom reveni....din nou...mai puternici.
EPICENTRU : CUTREMUR !!! Ce titlu e asta ? Vreti sa perturbati atmosfera premergatoare meciului cu CFR-ul;incitati suporterii, opinia publica.IN SLUJBA CUI SUNTETI ? Daca nu castiga Universitatea si retogradeaza SUNTETI VINIVATI. Si ar trebuii sa fiti trasi la raspundere.Asta nu-i presa e senzational ieftin, scandalos si scarbos. RUSINE
as vrea sa ia si mafiotul pdl acum pina ieri psd cu hrebengiuc bataie? ce fac dna si sri cu dosarul rafo onesti? asta e justitia lui basescu cine ii da spaga tace - si ia de la pensionari- sa o fure si turcu si borcea si badea toti imbogatiti peste noapte si familia mafiota becacali -ptr ei nu e legesa fie 1 milion de trica sa le o traga in fundulet la jilava
Raspuns lui Lionstirgujiu Timisoara este un oras atestat de vreo 745 ani.Initial a fost cetate militara.In jurul anilor 1330 a fost capitala Ungariei(regele Carol Robert de Anjou).Era situat intr-o mlastina,intre Timis si Bega.Numeroase brate ale celor 2 riuri au creat o multime de canale.Un brat al Timisului chiar trecea prin oras.Dupa asanari si indiguiri Bega trece prin oras si Timisul la sud de oras cam 12 km.Bega este un canal navigabil legat de Dunare aproape de Belgrad prin ecluze.
dupa parerea mea daca acest conflict este adevarat, ar insemna sfarsitul lui mititelu care ar dovedi ca nu mai merita nici un fel de incredere pentru ca omul este limitat si a semanat dor scandal prin declaratii ciudate la adresa suporterilor si nu numai, pacat de promovarea frumuasa de acum ceva ani... o solutie ar fi preluarea echipei de C.L. Craiova sau C.J. plus ceva sponsori puternici ... eu unul nu mai am incredere in Acest mititelu si alti parveniti tip Becalii ... vrem transparenta total
bai nu credeam ca Mititelu asta sa fie asa de tembel, s a risipit si ultima urma de incredere a suporterilor... penibil...
Zici tu ceva...!?!
Bravo Trica! Steaua, Timisoara, voi nimic,nimic?
Un lucru pe care-l observ de niste ani buni, la acest domn Trica, din pacate, deoarece imi placea candva, este ca, in ultimii cam 5 ani, doar gura, comportamentul si gesturile, il scot in evidenta, ca sa nu spun lipsa inteligentei sau posibile carente in educatia primita. Ma intrebam uneori: dar chiar nimeni si nimic nu-l va opri ? Cand va disparea din iarba si va intra in anonimat, acolo unde este locul acestui personaj ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.