Alte știri din fotbal
Gabriel Tamaș a comparat Germania - Curacao 7-1 cu un meci rămas celebru pentru FCSB: „Păreau niște extratereștri!”
0
Unde va juca Georgi Milanov după despărțirea de Dinamo
0
Proaspăt operat, Ngezana explică motivul pentru care a mințit-o pe FCSB: „Mi-e foarte greu să accept”
0
Gigi Becali a primit o distincție importantă din partea Bisericii Ortodoxe Române
6
Știri din fotbal internațional
Olanda - Japonia, THRILLER cu 4 goluri după pauză! Reușita decisivă a venit în minutul 89
4
A dat startul recitalului ofensiv al Germaniei și dezvăluie: „Abia acum încep să realizez ce s-a întâmplat”
0
Dick Advocaat a explicat de ce a plâns înainte de Germania - Curacao: „Bucuria lor este fantastică”
0
„Îmi amintesc ultimul țipăt al mamei…” » Drama care i-a schimbat viața starului Portugaliei: „Am încercat să o scot, dar nu am reușit”
0
Lifestyle
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
6
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
3
De ce nu l-a anunțat Adrian Veștea pe Ilie Bolojan că urmează să fie ...
Libertatea
„Cușca” anti-drone ridicată de Rusia peste o uzină strategică nu a făcut ...
Adevărul
Ce legături are cu sportul Adrian Veștea, noul premier desemnat: s-a pozat ...
GSP SPECIAL
Traian Băsescu îl apără pe Nicușor Dan și atacă partidele, după desemnarea ...
Libertatea
Taci ma davidero d reaaaqu din gura, ca nu ma provoci la injuraturi. Ai senzatia ca nu stiu sa deversez pe aici fecale vocale? Numai, ca, tu nu ma enervezi, ma distrezi. Mai bine sa enervam pe altii.
gsp te provoacă la dezbatere. Crezi că Unviersitatatea Craiova mai are şanse la titlu după înfrîngerea cu Oţelul? Vi se pare voua ca a vorbit cineva de la Craiova de Titlu? Piturca a spus ca daca batem pe otelu avem sanse la EUROPA LEAGUE, nu la titlu. Dar voi ce sa intelegeti...tot cu raca in suflet, va mananca rau ca noi avem 25 000 de oameni la fiecare meci, iar voi daca aveti 2000 e fericire mare (asta pt o...itele si po...taile din bucale, si pt banatenii care nu-si vad de bragadiru)
ce ofticat e prostul ca a gresit ,nu mai stie cum sa se scuze acuma :)))
tare haioasa intrebarea:)))))))))))))cine a pus-o,alin fornade??un antrenor caruia pe cand era la nationala iu-u tras-o lituanienii din toate pozitiile+o echipa de rebuturi=campioana????
Baga-mi-as, asta ca sa nu dea iar gramatica in tine!
Cred si eu, citisem un articol despre antrenorii romanii, care au constatat ca jucatorii reactioneaza decat la bagamia-s. Asa si tu. Probabil amuzamentul consta in injuraturi cu sundance, penibile. Imperatoare, de un' sa stiu ma ca e al tau. Altu mai bun nu am gasit!
hai de aici sa enervam pe oviola
de ce mi-ai furat ma avatarul?
baiatule ,te las in lumea ta ca esti putin dus de acasa ...
Vad ca evoluezi in replici si in avatar, de la c..ur deja gandesti cu shalea. Cand ajungi la cap, sa ma anunti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.