Alte știri din fotbal
Geraldo Alves, fostul fundaș de la FCSB, e acum în staff-ul Rapidului: „Asta am vorbit cu Pancu. Avem lot de primul loc!”
1
Marcel Coraș a suferit un AVC » Care este starea fostei Ghete de Argint
0
Nou-promovata din Superliga a bifat al treilea transfer al verii: „A ajuns în cantonamentul echipei”
0
Alibek Aliev despre ceea ce l-a impresionat în Cluj Napoca: „Uimitor!”
0
Știri din fotbal internațional
Selecționerul Japoniei spune că nu se va „mulțumi” doar cu o victorie contra Braziliei: „Suntem capabili să câștigăm Campionatul Mondial!”
0
Germania - Paraguay, în șaisprezecimi la Campionatul Mondial » Echipele probabile + cote
0
Brazilia - Japonia, în șaisprezecimile de la Campionatul Mondial » Echipele probabile + Cote
0
PSG i-a „suflat” transferul lui Liverpool, „cormoranii” îl ademenesc pe starul parizienilor
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Examenul de BAC la Română 2026 are loc astăzi
Libertatea
De ce Crimeea ar putea decide soarta războiului și de ce controlul lui ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Restricții de circulație în 35 de județe, în plin cod roșu de caniculă. ...
Libertatea
Mirko e cel mai bun portar din tara,el trebuie sa nu lipseasca din echipa Universitatii.Forza Stiinta!
Pigliacelli e de departe cel mai bun portar din Romania, e o prostie ce face culubul, Lazar nu prea e de liga I, s-a vazut asta si la Astra.
asta dupa ce cifre? Eu as zice ca e cam pe locul 10
da Reche trebuie saltat in slavi???? LOL.... orice om cu minte care judeca ar fi judecat la fel. E vorba de "common sens". Pitzuca ranchinosul normal ca s-a pus de doua! iar analistii sportivie "ba ce antrenor bun e ***"
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai despre Anton s-au scris vreo zece articole pana acum ca vrea sa plece de la Dinamo. Pe-ala cu ce sa le luam, cu sare de lamaie?
Dac-ar putea Reghe să-și bage PR-ul în teren, ar câștiga Craiova campionatul fără probleme. Care e știrea? Pigliacelli e nemulțumit și vrea să plece. Ce ne transmite GSP-ul? Că Reghe e un mare antrenor din școala germană, el are o „viziune”, iar Rotaru e un mare patron care negociază de sus cu italienii. Poftă bună, dar luați cu lămâie să nu vi se aplece.
Pigliacelli e peste lazar cu multe clase.golul dat de botosani lui lazar il aparam si eu...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.