Alte știri din fotbal
Mirel Rădoi ar putea pleca după meciul de la Farul! Gigi Becali: „Lăsați-mă în pace!”
0
„Aduceți Cupa în Trivale!” » Show la antrenamentul echipei dinaintea meciului din semifinalele Cupei României
0
Hora de la Oradea: un pas înainte, trei înapoi » Corvinul se impune după o repriză „nebună” cu FC Bihor
1
Primul nume mare care critică numirea lui Gică Hagi: „Nu are capacitatea de a fi selecționer”
5
Știri din fotbal internațional
Everton - Liverpool, primul derby „Merseyside” pe „Hill Dickinson Stadium”
0
Echipa Papei, în vizită la Bayern! Cum s-a revanșat Neuer pentru gafele din Ligă
0
Debarcat în Championship, câștigă ca-n Premier! »115.000 de euro pe meci din drepturi de imagine!
0
Perioadă dificilă pentru Louis Munteanu în Statele Unite » A fost lăsat în afara lotului
6
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
16
Vremea se schimbă de săptămâna viitoare, o masă de aer rece se va extinde. ...
Libertatea
Cumnata i-a stricat cea mai frumoasă zi din viața ei. Mireasa s-a trezit ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Căsătoria pe durată determinată, inedita propunere a unei judecătoare. ...
Libertatea
aaa tu esti unul din cei 2500 de suporteri ai cfr-ului? Ba chiar am stat si m-am gandit, echipa aia de carton a voastra, mai are suporteri in afara de aia care se aduna pe stadion? Da' suporteri adevarati , nu din aia care tin cu echipa care castiga campionatul.
@ cvaporu si la bucuresti ce crezi ca facea lumea? sta si pariaza? ce putea sa zica un om care nu a plecat din orasu sau niciodata, si daca a plecat a plecat degeaba si nu a inteles nimic! Eu nu am nimic cu orasul cluj, mi se pare un oras civilizat! Eu vorbeam de mafia pariurilor, nu din cluj sau bucuresti! Daca ai gandi nitel nu ai da replici de cacat! ps-ul meu era CFR e de caca.t! nu am zis nimic de cluj, acolo aveti o echipa cu niste suporteri minunati, dar nu e CFR echipa respectiva, e U!
articole scrise cu rea credinta ,niciunul n-a fost penalty numai ca acesti mancatori de graunte de oaie dau numai sfarsitul fazelor si se pronunta numai si numai pe segmentul respectiv dar la o analiza completa a fazelor se vede clar ca: la primul presupus 11 m la Severin Nuno Claro loveste primul mingea ,la al doilea costea pune mana primul pe Panin si nirmal fault in atac iar la meciul cu Branesti a fost fault dar faultul a fost in afara careului facut de Alcantara
cvaporu: ca bine zici!
Eu chiar nu inteleg ce tot au arbitrii cu aia din cluj, de-i tot favorizeaza. Istorie in Liga 1 nu au (decat 3-4 ani,cu niste trofee castigate cel putin dubios), suporteri nu au (decat aia de pe stadion), chiar nu inteleg de unde atata presiune.
NU exista pe dracu...Ah, pentru voi, astia din Baciu, cu muncile campului, aia da. Se poate. Iar din ce in ce mai multa lume SOMEAZA.
foarte bine! Steaua si Dinamo au furat titlu' zeci de ani...si, apropo, daca vreti blaturi uitati-va cum au promovat m"U"istii
da, in mod clar este avantajata de arbitrii. asa au castigat cele 2(oauu ce multe) titluri de campioana si inca cateva trofee, putine la numar. este o echipa urata si la propriu si la figurat, fotbalul pe care il practica este la nivelul senegalului, iar conducatorii nu stiu decat sa traga sfori si sa incerce ironii ieftine. in mod normal chefere retrogradeaza in cativa ani.
campania asta anti-cfr si rol de fumigena pt scandalu de la steaua-craiova, unde sa inregistrat prima eroare adevarata de arbitraj da si eu ca cfr-ist antistelist nu cred c-a fost intentionata.
La a doua faza, cu Costea si Panin, tin minte ca s-a spus ca prea repede a cazut Costea, desi tinerea e evidenta. la faza aia se putea da UN PENALTY. Nu 2 doar pentru ca asa a zis mitichelu. Iar faza din meciul cu Branesti, mult mai simplu se putea da o lovitura libera DIN AFARA careului. Nu galben pentru simulare. Gabi Muresan in schimb trebuia eliminat. Asta e mare greseala, el va putea juca cu Timisoara.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.