Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, uimit de urmașul lui Louis Munteanu: „Va fi un jucător care va fi valorificat pe o sumă mult mai mare”
0
Internaționalul român și-a luat iubita și a venit la Rapid - Dinamo, la o zi după ce a marcat
0
Faza despre care se va vorbi după Rapid - Dinamo! Pentru ce a fost anulat golul lui Soro
0
A dus-o pe CFR Cluj cu un picior în play-off și a luat decizia privind naționala României
0
Știri din fotbal internațional
„Chivu dă lovitura” » Ce notă a primit antrenorul român, după ce echipa lui s-a desprins la +10 puncte în Serie A
0
Manchester City - Newcastle, meci important în lupta la titlu din Premier League » Echipele de start
0
Lecce - Inter 0-2 » Schimbările lui Chivu au făcut diferența, iar „nerazzurrii” au un avans liniștitor în fruntea clasamentului din Italia
1
Andrei Rațiu, încă un assist de excepție în Spania
0
Lifestyle
Un caz care schimbă tot! Alpinist condamnat pentru omor, după ce și-a abandonat iubita pe cel mai înalt vârf din Austria: „Nu vă consider un criminal. Nu vă consider un om fără inimă”
6
Studiu înfiorător: TOATE căștile audio „pot cauza cancer, probleme de dezvoltare neurologică și feminizarea bărbaților”
0
Jenson Button a dezvăluit ce privilegiu pe viață primește fiecare campion de Formula 1: „Se numește permisul roșu”
0
Are 57 de selecții în naționala României și a semnat cu Asia Express! Avem toate detaliile
3
Donald Trump reacționează după arestarea lui Andrew: „O rușine, foarte ...
Libertatea
Momente de teroare la patinaj viteză: o sportivă a fost tăiată pe față de ...
Adevărul
Aurel Țicleanu, despre stenogramele explozive cu Craiova Maxima: „M-am ...
GSP SPECIAL
CTP, după vizita lui Nicușor Dan în SUA pentru Consiliul lui Trump: „Mi-e ...
Libertatea
nu, nu cred ca dimona e-n criza, ci cred ca e-n pwla! :))))
da , criza mare la dinamo , cred ca vor retrograda
ce cauta pe siteul nostru curvele oierului? mars in cimitirul ghencea fecalelor!!
sper
dinamo n-are antrenor. e claaar!
in criza de nervi.HAHA!!!! Sa moara borcea de suparare. si turcu cu zambetul lui perfid. Afara javrelor. Divizia B sa va manance. o sa ajunga oare dinamo la performantele Stelei? Niciodata
se pare ca la dinamo nu exista mentalitate de invingatori ...fotbslistii sunt blazati ...nu au valoare.....antrenoirii nu au nici o vina jucatorii sunt terminati .sunt un dinamovist incurabil dar asat i adevarul..anul asta locul 7 e al lor.mai sus nu au unde sa urce....nu vad pe ce loc s ar situa....imi pare rau....poate la anul viitor
....da!se pare ca e in criza....dar cred ca nu se supara mai nimeni..., cel putin din partea mea...le urez "tineti-o tot asa"!!!:))
nu frate...o ia in mana in fiecare meci la scor..si nu e in criza! cum dreq sa NU fie in criza? fmm tzalnar..ce cauti u acolo? u nici sa aduci mingiile la antrenament nu esti in stare..si antrenezi DINAMO!!! MARSH RATATULE!!! FORZA DINAMO!
eu zic sa ii lasam sa se pregateasca in liniste pentru LIGA CAMPIONILOR
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.