Articol de Ovidiu Minea - Publicat joi, 17 aprilie 2008 00:00
Atacanţii de bază ai Politehnicii Iaşi, Ionuţ Bîlbă şi Andrei Cristea, s-au
antrenat normal joi seară, trecînd peste problemele medicale pe care le-au avut în această săptămînă. Dacă un alt incert, Bersnjak, are şi el şanse de a fi
recuperat, Pălimaru a efectuat doar alergări, neintrînd la antrenament. Iaşiul nu
va conta cu siguranţă sîmbătă, la Vaslui, pe Bogdan Onuţ, accidentat, şi Adrian Ilie,
suspendat.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!