Alte știri din fotbal
Scandalos! Ce se auzea din vestiarul Craiovei, în timp ce Adrian Rus era la interviuri: „Să moară...!”
0
Dani Coman s-a convins: „Ea e 90% campioană”
0
Bogdan Andone surprinde: „Aștept un joc să pierdem cu 5-0, să dorm liniștit!”
0
Pe primul loc, cu trei puncte avans, Filipe Coelho tot se ferește să discute despre titlu: „De când am venit, pe asta mă concentrez”
0
Știri din fotbal internațional
Cosmin Contra, bătut zdravăn în ultima etapă din Qatar » Pe ce loc a terminat echipa lui
0
Îl mai ții minte? „Regele loviturilor libere” este de nerecunoscut astăzi
0
Marcus Rashford a ales echipa pentru care vrea să joace în sezonul viitor
0
Kylian Mbappe, din nou pe tușă! » Cât îi va lipsi lui Real Madrid și ce se va întâmpla cu francezul la El Clasico
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
5
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Statele Unite au fost „umilite” de Iran, spune cancelarul german Friedrich ...
Libertatea
Destinația unde o bere costă 1 euro și mâncarea 3 euro: „Capitala, un mini ...
Adevărul
Triumf și tragedie: 3 povești din sportul sovietic în zilele Cernobîlului, ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan, în căutare de susținere pentru un guvern minoritar, dar ...
Libertatea
OK - unde-i ilegalitatea sau mai bine zis va bazati doar pe spusele lui Balas ?! In cazul asta nu pot sa cred ca santeti decat niste ... profesionisti ! Apropo ***
AR TREBUI SA INCEAPA URMARIREA PENALA DNA SASI FACA DATORIA BORCEA IN AREST ESTE CEL MAI MARE HOT ,CORPODEAN AR TREBUI SA DEA TOT CE STIE DE BORCEA SI AR SCAPA MAI USOR DE LA AREST!
acolo o sa ajungi borcica,cat de curand.Toata Romania te doreste inauntru.
asta este adevarata coruptie,nu premierile lui gigi,acest borcea a manevrat si manevreaza oamenii din fotbal cum vrea el,toti acesti spagari,corupti stau in spatele flecarerilor lui gigi tac si fac iar nasul se face ca nu vede,de fapt vede si el cind ajung in catuse,prunea pe fata face trafic de influienta pt. dinamo si nasul sandu nu ia nici o masura,pai daca si el este corupt ce mqasuri sa ia?afara cu toata conducerea frf corupta!
stau si ma intreb cum de s-a descoperit aceasta asa zisa propunere tocmai in ajunul meciului cu turma lui becali? si chiar tocmai Berbecaru la Galati? nu vi-se pare curios?
au intrat s.p.u.r.c.a.t.i in fibrilati nu mai stiu pe unde sa scoata hoitul.sa vina dna
Serea povestea cum a fost contactat de Me Mee si l-a pus la un meci al stelei de cacao!!? Afirmatia asta nu prezinta interes pentru GSP!!? Doar articolul asta contrafacut are relevanta pentru ca face parte din campania anti-Dinamo care a scirbit toata Romania! Probabil ca si GSP-istii au promis ceva cascaval din banii de la liga!!? Pai nu ar ride Europa si c u r u' de noi sa joace Timisoara sau Unirea in Ch.League!!? Evident ca da!!
Toata lumea stie ca Balaj e in combinatie cu Gigi Becali!! Ce articol e asta!!? Impartial? Pai daca DNA-ul insista sufiecient de mult va afla de afacerile cu terenuri si cu bani murdari dati de Becali lui Balaj! Numai Ovi-nul de Ioanitoaia nu a aflat!!? Probabil ca si la el casul e greu tare si zemos!
Balaj nu se complica cu Borcea.El face afaceri cu mine, iar eu sunt cel mai tare in lumea interlopa.Vorbiti ca sa va aflati in treaba.Balaj are afaceri cu mine si de aceea este protejat.El mai este si cirtita presei, asa ca nu are cum sa fie dat la o parte.Taticu Ioanitoaia stie de la el tot ce se intimpla in rindul arbitrilor.Numai bine.
Nu ti-au ajutat?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.