Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
Egipt a scris ISTORIE la Cupa Mondială: premieră după 92 de ani » Mohamed Salah, imperial cu Noua Zeelandă
0
Capul Verde a făcut-o din nou! Surpriză uriașă în duelul cu Uruguay » Sud-americanii riscă eliminarea de la CM 2026
0
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
bai panarama de dinamovist ce esti intitulat dinamo_fan u esti P.R.O.S.T SAU ESTI BATUT IN CAP ce draq mai trimiti comentarii ma Bo.le,asa va tineti de zane voi de la dinamo echipa aia de pa.arame
deci cu alte cuvinte recunosti ca lajos a furat pt. voi la medias ca moti a avut mana ridicata si aruncata in fata mingii (exact ca un portar) dar lajos cel manjit de blatorcea s-a facut ca ploua si scos pt. voi un punct NEMERITAT...ai dr34cu ipocriti si farisei mai sunteti voi astia ca catzeii care in afara de umblat la arbitrii si comisii nu stiti nimic. La puscarie cu miz3ria voastra de echipa de ci0rditori!
dacule.. realizeaza tu performantele stelei de dupa 2000 cu ciobanul mafiot si cate 10 blaturi/campionat. fara acele blaturi nu erati prin europa dar blatul si hotia e materia care va curge prin sangele ala de oaie spurcata. veniti voi sa reprosati lui dinamo un arbitraj la medias si 1 etapa la comisii..dar cand e sa va uitati cat furati voi, nu mai vedeti linia orizontului de atata hotie. daca pt atat faceti tam tam, ne pisam pe voi, anul trecut numai in retur ati furat 6 meciuri + valiza
Oierul nostru s-a intors de la zdup la vechea lui prostituata gsp si gsp tv. Lingai mai mari si mai libidinosi pentru iubitorul de oi nu cred ca s-au mai vazut. Lasati-o , mai baieti, mai moala ca pute rau de tot !
intr-o luna asa cand iesim campioni crapati toti ca dupa pesta porcina..de la porcul de iancu si orataniile lui bragadireze, la oile lui becali cu IQ sub 50 si gsp si gsptv ul asta mafiot. ne trezim dimineatza dupa petrecerea de titlu cu voi cazuti pe jos pe strazi si pe colturi de strada.
astia de la dinamo is mai indoctrinati decat oitele ciobanului stelist ,nu ar crede ,ca butelie e unu din cei mai mari blatisti din campionat desi chiar si o mintea de caine ar trebui sa realizeze treaba asta
pai pt. voi ca catzeii blatisti din stefan cel mare orice arbitru care nu se lasa corupt de blatinamo este un arbitru care trage contra voastra. D-aia sunteti ciuca batailor in Europa unde sterg pe jos cu voi toate echipele de bucatari, ospatari si alti pescari, pt. ca acolo se intampla un fenomen ciudat cu care nu sunteti obisnuiti: arbitraj echidistant. Toti maidanezii plangeti cu hohote ca l-au pitit pe p0rcodean, jucatorul vostru cheie in lupta pt. titlu!
la puscarie !!! borcica la puscarie !!!
unde ba penalty..bah antifotbalule..numa penalty viseaza timisoara. nu ati avut mah nici un penalty.. mana lipita de corp trasa la spate nu e hentz. mana ridicata si aruncata in fata mingii e hentz. furati cu vagonul ca hotii de fiare vechi si va dati zane impreuna cu porcul de iancu dar la blaturi depasiti steaua.. nu e de mirare ca tipati ca porcul la taiere la cate blaturi ati facut si sunteti pe locul 3 inainte de derbyuri. iar acolitii de stelisti au inceput si ei sa fure ca anul trecut.
Fotbalul pute. Stim, dar trebuie sa veniti si cu niste probe
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.