Alte știri din fotbal
Alexandru Crețu, în centrul atenției la petrecerea de titlu a oltenilor: „Voi dormiți? Nu ar trebui la ora asta!”
0
Rodion Cămătaru a numit 3 jucători care l-au impresionat la Craiova: „Și-au pus amprenta”
0
Hermannstadt - FCSB și Slobozia - UTA » Aflăm ultima echipă retrogradată direct din Superliga
0
Cu ce vedetă TV a celebrat Mihai Rotaru câștigarea titlului » Cine i-a înmânat personal medalia de campion și un anunț uriaș al patronului
0
Știri din fotbal internațional
Horațiu Moldovan a debutat în La Liga după doi ani de așteptare: ce notă i-au dat spaniolii
0
Scene incredibile în Olanda » Portarul a înscris din penalty în minutul 89 și și-a menținut echipa în prima ligă
0
Atletico în lacrimi » Metropolitano și-a luat rămas bun de la legenda Antoine Griezmann: „Am greșit când am mers la Barcelona. Vă cer iertare”
0
Vincent Kompany era să strice sărbătoarea titlului » Situația a fost salvată de soție!
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
0
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
14
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Cum arată SUV-ul german arogant, cu 800 de cai putere, decapotabil și cu ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Motorina s-a ieftinit luni, 18 mai 2026. Cât costă un litru de carburant în ...
Libertatea
Iar pleaca Petrescu si la vara iar se roaga suporterii si Varga de el sa revine a n-shpea oara! Tarile arabe de data asta sa incalzeasca oasele :)
Aceasta creatură si-ar putea tripla lejer baza de suporteri peste noapte, dacă Sănătatea Cluj (aka. Virușii Verzi) le-ar declara război si i-ar cuceri peste noapte. Abea* atunci ar avea si ceva relevanță articole ca ăl de mai sus.
Relația dintre ăștia doi e pe tiparul Mititelu/Napoli. Dacă îl dă afară, la toamnă îl aduce înapoi. Singurii antrenori pe care îi cunoaște Varga, mare expert într-ale fotbalului, sunt cei care au mai fost la CFR. Comicul involuntar ar fi perfect dacă l-ar readuce pe *** (știți voi care).
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Personal, ce nu imi plăcea la Petrescu era faptul ca facea schimbarile aproape de minutul 90 sau chiar după acel minut. Ce sa mai faca jucatorul introdus in ultimele minute? Nu e de vina Petrescu de rezultatele CFR-ului, jucatorii adusi sunt vai de mama lor, in afara de Simao Rocha ceilalti sunt zero. Exemplu, Nkololo nu poate fugi, nu stie să alerge, uitati-va cum alearga :))) Celalalt, Kamara, se zbate el, dar nu intra in combinatii, alege să finalizeze el si chiar am vazut un sut penibil, mult pe langa poarta. Kamara poate să alerge dar nu e de CFR, poate la Hermanstadt sau la Galati e nivelul lui.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.