Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Elias Charalambous, întrebat direct despre conflictul de la vestiare: „La pauză au fost nervi”
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
Cine e Boubar?
bobareeeeeeeeeeeeeeeeeeee STEAUA are tot DREPTUL SA RADA DE NOI. NE-AU UMILIT IN ULTIMII ANI, sclavul3 platit al pianistului. SA VEZI CE TE ARDE IN ga000zz vineri dl. STANCIU. atata timp cat declara si se adevereste tu sa ai CIOCUL MIC, la cutie baiatule. DACA juca steaua cu toti titularii si nu aveau absente luam de la 7 in sus. O sa vezi in retur, poate acum scapam cu 4-5 goluri. RUSINE BOBARE, mai bine scoatei din echipa pe grecu, durimel, bubacar, elton, BARBOIANU, matei si apoi mai incearca o riposta. BAGATI TINERII DE PERSPECTIVA SI lasati zdr3nt3l3 de fotbalisti enumerati pe banca sau transferatii la divizia C
zici bobar si tragi apa la toaleta publica numita dinam7 insolventa 1948 bucuresti ... cand te bate mioveni ... o echipa de mijlocul clasamentului din liga 2a ... singurii vinovati pentru mascarelile astea sunt nea gelu eftimie si zugravul care a bagat clubul in insolventa ... neagoitza !
Bah....rau trebuie sa fie sa fii si prost si arogant.........
pai la ce era sa treaca ma Steaua de Ludogorets ?iar sa luam bataie la Liverpool cu 4-1 si un 4-1 de la Real in Romania? nu tata e mai bn in Europa League mai batem si noi un Aalborg sau un Rio Ave in pana mea
Adevărul este că Steaua poate să-i bată pe Dinamo şi cu echipa a doua. aia care a bătut la Iaşi !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.