Alte știri din fotbal
Momentul care a stârnit hohote de râs în studio și l-a făcut pe Raul Rusescu să exclame: „Vai de capul meu!”
0
David Miculescu a răbufnit: „E o umilință! Dau și un exemplu absurd acum”
1
Ironia supremă! Faza serii pe Arena Națională, la FCSB - CFR Cluj
1
Daniel Pancu a început să țipe la flash-interviu: „Eu acum am aflat! Nu e egalitate!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
Cred ca te-au verificat jucatorii pe tine la dus!La cata gura mare aveai cand erai la DIMANO cred ca ti-au latito colegii.
Dar de unde sti ca au unde sa faca dus?A-TI FACUT IMPREUNA?
Tucudean il suna pe bunicu? Acum suna la Parta Alba pe semne!)))))
Regula facuta special pentru Stanciu
Nu e vorba despre asta, dar unde ajung daca fiecare vor nu stiu cate tricouri, ai vazut Matei a vrut ..50 !!! Care vrea sa dea tricoul , cumpara tricouri si le da fanilor ! Când e vorba de un meci important, când e vorba de castigarea unei competitii etc, nu cred ca cei ce conduc clubul vor face mare caz, dar ma indoiesc ca atunci il vor darui !
Macar dinamovistii au unde sa faca dus, fcsb unde face ? Cere doua galeti la MAPN si fac cu schimbul ? Singurii care care au dusul asigurat de doua ori pe saptamana sunt jiji si memelusa ! Nu stiu de ce credeti ca puteti face ironii când voi sunteti cu cortul !?
bobar o caricatura ... si de ce nu, un eventual viitor coleg al luiPORCEA
nu-mi vine sa cred ca sunt fanul acestei echipe. doar la noi este posibil asa ceva. negoita nu are bani de tricouri.... demisiaaaaa!
daca e dala lichid si scapati sticla ce va faceti ??? :))))))))
atunci se vor urina in sticle, care e problema ???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.