Comentarii (54)
sobolanii.gigisti
sobolanii.gigisti  •  04 August 2020, 21:24

Cum sa te ajute *** de gigi becali??

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

florar
florar  •  04 August 2020, 21:24
Postat de ge0x pe 04 August 2020, 21:16

Ca Craiova nu e Craiova. Nu are nici un titlu, deci nu i-a furat Dinamo nimic. FcU Craiova, adevărata Craiova e in liga a doua. Clona nu a fost in stare sa bata pe cfr. Alta *** si asta. A votat si s-a sucit. Cand esti sportiv de top vrei sa joci cu aia din top, nu sa te cacipetine. La fel si fcsb, care a votat la acea varianta impotriva lu Dinamo. Dar popitul de cioban inca nu și-a dat seama ca Dumnezeu iti da dupa sufletul tău si becali e doar pt bani si el are slugi asa ii vede pe oameni, asa învață el din Biblie. Dar nu o sa intre in Uefa, campionatul nu-l mai ia demult. Falimentul il asteapta pe becali. Soarta face plata.

Iartă i că nu vor că sa le bateți jucătorii cu obiecte aruncate de voi din tribună...

utilizator șters
utilizator șters  •  04 August 2020, 21:18
Postat de joze_maurinio pe 04 August 2020, 21:00

Imi place ca Craiova s-a abtinut. Or fi uitat cate titluri le-a furat Dinamo. Dar poate ei au crezut ca e FCDB, ca adevarata Dinamo e in Liga a 4-a!

Sau poate ca ei n-au habar de ce zici tu. Ei fiind paraleli cu echipa lui Balaci, Crișan, Oblemenco, etc.

vladutz13
vladutz13  •  04 August 2020, 21:07

Pai vezi link in articol ca Borcea se ruga in inchisoare ca FCSB sa pice in B.... cat de ipocrit e omul asta? :))

iulian1952
iulian1952  •  04 August 2020, 21:04

DINAMO VA RĂMÂNE ÎN DIVIZIA A . TOATĂ LUMEA SĂ ÎNȚELEAGĂ DE CE HAGI NU MAI ESTE ANTRENOR LA VIITORUL .DINAMO VA CÂȘTIGA ȘI VA RĂMÂNE ÎN PRIMA DIVIZIE . CLOACA DE BORFAȘI DIN MASMEDIA NE PUNE SĂ NE UITĂM LA SPANIOLI , BĂI *** IA UITAȚI-VĂ ȘI VOI LA FRANCEZI !

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

joze_maurinio
joze_maurinio  •  04 August 2020, 21:00

Imi place ca Craiova s-a abtinut. Or fi uitat cate titluri le-a furat Dinamo. Dar poate ei au crezut ca e FCDB, ca adevarata Dinamo e in Liga a 4-a!

klaus
klaus  •  04 August 2020, 20:50

O fi Jiji prost dar nu atat de prost sa salveze Dinamo:))

mariuss72
mariuss72  •  04 August 2020, 20:40
Postat de joze_maurinio pe 04 August 2020, 20:29

Faptul ca toti astia de la Dinamo incearca sa schimbe legea ca nu le convine, arata doar lipsa de demnitate. Nu poate sa-ti fie decat scarba, scarba becaliota, cand vezi ce mizerie a ajuns Liga 1. Era de 1000 de ori mai curata pe vremea Cooperativei. Sa ajungi sa negociezi legea. Nu ar fi rau ca fotbalul romanesc sa arda din temelii, ca poate dupa aia renaste.

Care lege mai, ia zi-ne si noua, care e legea aia? Nu e vorba de lege, e vorba de reguli si de drepturi, iar unul dintre drepturi este acela ca o echipa sa-si poata disputa meciurile pe teren. Uita-te la spanioli cum procedeaza in cazul Depor-Fuenlabrada, ca sa-ti faci o idee. Oare nu cumva cumatrul Burleanu nu face niste favoruri unui anume club? Dar cele care au votat, nu cumva au votat dupa interese?

morzadobflicster
morzadobflicster  •  04 August 2020, 20:40

Mi-e mila de Dinamo... Dar asta e viata.. Si River Plate a retrogradat si nu s-a terminat viata.. Ba chiar au revenit mai puternici. Nu mai spun de Glasgow Rangers, Juventus, Nottingham Forrest, samd.

1549514718702915
Sandu Daniel  •  04 August 2020, 20:34

Un campionat cu CFR, FCS MIAUA CRAIOVA INFIINTATA DE O PSDISTA IN 2013 ,BOTSANI ,ETC,ETC PAI A AJUNS CLINCENI SI VOLUNTARI SA SPUNA CA DINAMO TREBIUE SA RETROGRADEZE ,FEDERATIE SI LPF DE *** JOCURILE MURDARE ALE UNORA SI ALTORA FOTBALUL SE JOACA PE TEREN NU PRIN FEDERATIE SI LPF CU DECIZIA ECHIPELOR CLINCENI SI VOLUNTARI

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Comentează