Alte știri din fotbal
Câte bilete s-au vândut la Supercupa României de la Craiova + Explicația FRF pentru prețurile duble la tichete
0
Dat ca și transferat în Egipt, starul Universității Craiova a dezvăluit unde își dorește să joace
0
După Petre, pleacă și el de la Dinamo: „Mă duc cu Kopic”
0
Final în Rapid - Rapid Viena, al doilea amical al verii pentru giuleșteni
1
Știri din fotbal internațional
FIFA a anunțat ultimele două delegări din „optimile” CM 2026 » Istvan Kovacs mai așteaptă
0
Adrian Mutu, entuziasmat de transferul lui Radu Drăgușin: „O afacere foarte bună”
0
Cristiano Ronaldo a confirmat: „Da, ultimul Mondial! Să ne bucurăm de el”
0
Brazilia - Norvegia, în optimile Campionatului Mondial » Echipele de start: decizia în cazul lui Neymar
1
Lifestyle
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
7
La 25 de ani, o ingineră din România dezvoltă un model de inteligență ...
Libertatea
Cea mai frumoasă poveste din fotbalul românesc: dubla lui Răducioiu și cele ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Cum a transformat Donald Trump NATO într-o „mașină de făcut bani”. ...
Libertatea
da ba borcea dar sa nu uiti sa te schimbi de pijamale dimineata, da . tu pregateste-te, k doar te-ai mai pregatit
anul 2050. lasati-ne sa ne pregatim de ...................................
saracul borcea!!!! el ink mai spera k dinamo va juca vreodata in cl.....si ce sigur e pe el...pacat k la finalul campionatului va fi din nou dezamagit...poate se va invata minte sa nu mai spere in zadar....
o sa jucati voi in lc cand s-or prescrie blestemele oltenilor...
voi cei de la gsp usurel cu tam-tam-ul sa nu-l treziti pe borcea..iar viseaza la liga saracu..ma cuprinde mila cateodata de el si eu nu prea sunt milos din fire..l-as zgaltai usurel sa nu-l sochez si i-as pune iar melodia aia care-i place , aia cu "spartanii" chefuind pe melodia stelei.. gsp ce marca e tv-ul pe care-l oferiti ca premiu?
Sorcova vesela....desteptarea! Allo! Aterizeaza strabunica! Printre jinji cum spune bunica,tot asa si tu. Daca prinzi UEFA o sa zice bogda proste, mamicut!
se vede borcea ca nu gandesti...!!!!sa stii ca sunt mai multe ligi in care te poti duce direct!!!!de exemplu liga a 2 a!!!sau liga celor care nu vor juca niciodata in champions league!!!!
saracu', doar liga o viseaza. sa-i spuna cineva ca pastilele prescrise de spitalul 9 se beau intr-o anumita ordine, nu asa la intamplare
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.