Alte știri din fotbal
A gafat în derby, iar Rapid l-a cedat definitiv în Liga 2!
0
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
8
Știri din fotbal internațional
Chelsea și-a prezentat oficial transferul de 47 de milioane de euro!
0
„Atmosferă urâtă! E mlaștină multă, trebuie să ne murdărim ca să ajungem acolo” » Sorin Cârțu, impresionat după debutul Craiovei în Liga Campionilor: „E de CNN”
0
Adrian Rus visează cu ochii deschiși după victoria Craiovei: „Vrem să ajungem cât se poate de departe în Liga Campionilor”
0
Zmei, nu doar lei! Note mari contra unui adversar de play-out din Superliga: ei au fost cei mai buni doi jucători de pe teren
2
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
6
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Donald Trump a anunțat cel mai important ajutor militar acordat de el ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Mărturia unei foste lucrătoare în azilele lui Viorel Pașca: „Au fost și ...
Libertatea
Inainte il suportam doar pe Becali, dar de cand a iesit cel de-al doilea parnaias, s-a umplut pagina si cu Borcea! Bravo ba, asa cu infractorii sus! Inca putin si-l aduceti si pe Dragnea pe aici! Cand cineva mi-a spus ca cel mai mare rau tarii l-au facut acesti jurnalisti iresponsabili care au distrus mintile a milioane de romani, am sarit in apararea presei. Dar sa stiti ca de ceva vreme sunt convins ca avea dreptate vazut dintr-un anumit unghi. Sunteti jalnici in timp ce sportul si sportivii traiesc in anonimat fiindca Becali si Borcea au bani! Rusinea ba!
Spune in interviu ca face afaceri cu butelii dinainte de 1989. Foarte interesant, poate explica si cum putea sa faca asa ceva. Adica in ce forma de organizare reusea el sa vanda butelii la 18 ani.
Al *** ***....ești dator clubului vreo 15 mil. de euro nenorocitule ! Bine că te-ai pensat, *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Excrocul asta , trebuia lasat sarac lipit -- asa se lafaie in bani si lux , ca si cum nu s-ar fi intimplat nimic - si mai are tupeu sa faca si pe victima . Nici afacerea lui cu gaz lichefiat , nu miroase prea bine .
Si la dinamo tot *** avem ...nu este mare diferenta intre jilava si dinamo .....avem o puscarie de echipa si conducatori .....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.