Alte știri din fotbal
Florin Tănase a dezvăluit supranumele din prima parte a carierei: „Așa mă strigau la LPS Pitești”
1
Lucian Filip vrea să rămână la FCSB: „Am crescut aici, vreau să fac performanță!”
0
Jucătorul de la FCSB, ironic după plecarea-fulger a lui Mirel Rădoi: „Ați văzut cât de greu ne-am descurcat”
1
Gigi Becali se întâlnește luni cu antrenorul dorit: „Pe mine nu mă refuză”
4
Știri din fotbal internațional
Remiză pentru Real Madrid » „Galacticii” se încurcă în cursa pentru titlu după deplasarea la Betis
1
Nottingham a zdrobit-o pe Sunderland în 45 de minute! Pentru Drăgușin devine clar: bătălie în doi pentru salvare
0
Răzvan Lucescu, înaintea finalei Cupei Greciei: „A trecut un uragan peste noi! Dacă nu câștig, câteva zile sunt «mort»”
0
Artistul dă în judecată clubul din Premier League pentru designul echipamentului: „Este ridicol!”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
O familie a cheltuit 50.000 de euro ca să-și renoveze casa, dar ...
Libertatea
Grecia interzice șezlongurile pe sute de plaje. Ce îi așteaptă pe turiștii ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Dorinel Umbrărescu dă lovitura pe Autostrada Unirii A8 și câștigă un ...
Libertatea
vrem si noi fazele la meci, RUSINE.
Borcica , matematica nu e punctul tau tare !!!!....in cele 2 jocuri au fost puse in joc 6 puncte iar Dinamo a luat numai....1(unu) punct , deci 6-1=5 !!!..Deci matematic Dinamo a pierdut 5 punctenu ...4 puncte(dupa opinia ta), !!!...Borcica,inca un sfat !....retrage echipa din campionat mai bine , nu de pe teren !....ai face un bine iubitorilor de fotbal jucat corect !.....s-au dus arbitrajele pro Dinamo , Borcica !!!!!!!....cand e pe bune Dinamo nu mai stie sa castige !....de ce oare !!!???
Cartonase acordate corect. La primul cartonas e "intrare din spate cu ambele picioare" (asta cred ca e in manualul de arbitraj si o stie toata lumea) si se acorda cartonas rosu direct, cahiar daca nu-l atinge clar (si intentia se pedepseste). La al doilea tamas l-a calcat intentionat. Putea f bine sa-l evite. Dar n-a vrut! Arbitraj corect. Astia de la gsp sunt dinamovisti. Tipa si ei cu borcea.
dupa meci toti analistii lu peste prajit o sa crediteze arbitrul la cele 2 cartonase rosii -era acoperit de regulament,primul-intrare dura cu ambele picioare ridicate(defapt faultul a fost dur si piciarele ridicate dupa fault,adversar neatins0 al doilea calcarea adversarului.....(daca urmarim faza,unde era sa calce si de ce nu a aratat imediat cartonasul imediat) si in afara de aceste 2 decizii prompte si ferme nu au mai existat altele(simulare la inter in careu acelasi lucru si la torje)
Chiar daca sunt fan Steaua,ce a facut arbitrul Teo Craciunescu in acest meci,Dinamo 0-1 Curtea de Arges este inadmisibil.La eliminarea lui Dragos Grigore chiar nu se punea problema eliminarii deoarece acesta a intrat cu picioarele la minge putin aerian,iar la Tamas,s-a dezechilibrat in momentul cand si-a lovit adversarul.Arbitrajul ronmaesc este din ce in ce mai penibil si din ce in ce mai slab.Rusine CCA!
sa nu va faceti voi cu irlandezii
vorba lui Basescu: Dinamo sa isi i-a antrenor daca vrea performante.
imnul lui Dinamo: Mama Mia, vrem sa castigam, sa danseze iarasi sefu. daca faceti de ras Romania cu Slovan Liberec, va alungam ba din tara si va suspendam din campionat.
:))) ce il mai lauda borcea azi pe craciunescu!!! borceo' vezi ce greu e fara butonase!!! s-a vazut din ultimele etape, cand a scos DNA-ul capul afara si nau mai umblat dinamovistii ca de nu, ar fi luat campionatul si si faceau -12 p
DA CE BA BORCEA NU MAI POTI FURA SI ACUMA FACI GURA???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.